LYRA 2

Šiandien mes prekiaujame įvairaus lygio garso aparatūra, taip pat daugiakambarine įgarsinimo ir namų kino įranga. Konsultuojame, projektuojame ir įrengiame Hi-Fi, Hi-End, daugiakambarines, foninio įgarsinimo ir namų kino sistemas bei įgyvendiname tiek paprastas, tiek sudėtingas, nestandartinių sprendimų reikalaujančias užduotis: dedikuotus muzikos klausymo ir namų kino kambarius, namų bei kitų patalpų foninius įgarsinimus, garso ir vaizdo distribuciją gyvenamosiose ir pan. patalpose.

-

LYRA 1

Lyra buvo įkurta 1997-aisiais ir jos įkūrimą lėmė aistra geram garsui, leidžiančiam kokybiškai mėgautis muzika ir giliai pasinerti į įvairiausius muzikos kūrinius ir jų atlikimus. Nuo pat įsikūrimo mūsų tikslas - pasiūlyti geriausią garso techniką, todėl metams bėgant mes įgijome ne tik milžinišką patirtį, bet ir surinkome į mūsų kolekciją geriausių gamintojų geriausius gaminius.

-

LYRA 3

150 kvadratinių metrų salone su mūsų siūlomu asortimentu kviečiame susipažinti trijose atskirose klausymo erdvėse bei dedikuotame namų kino kambaryje, kurie įrengti taip, jog maksimaliai atskleistų tai, ką gali klausoma garso technika.

-