separator

Kad užtikrintume sklandų veikimą, šioje svetainėje naudojame slapukus. Slapukų nenaudojame tam, kad jus identifikuotume ir vėliau susisiektume.

Šioje svetainėje naudojamasi „Google Analytics“ – Google, Inc. (toliau – Google) teikiama saityno analizės paslauga, kuri padeda išanalizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine. Šiuo tikslu „Google Analytics“ naudoja slapukus – tekstinius failus, kurie įrašomi į jūsų kompiuterį. Slapukų gauta informacija apie naudojimąsi interneto svetaine – standartinė interneto žurnalo informacija (įskaitant jūsų IP adresą) ir anoniminė informacija apie lankytojo elgesį – perduodama Google ir Google ją saugo, be kita ko, JAV esančiuose serveriuose. Jei norite atsisakyti „Google Analytics“ slapukų, atsisiųskite ir įdiekite Google Analytics atsisakymo naršyklės plėtinį (angl. Opt-out Browser Add-on).


Paspausdami Sutinku jūs duodate leidimą šiai svetainei išsaugoti mažas duomenų rinkmenas (slapukus) jūsų įrenginyje.
Išsamiau apie tai, kas yra slapukai ir kaip jie naudojami, skaitykite - viskas apie slapukus
Slapukus galite valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumoje naršyklių galite neleisti, kad jie būtų įrašomi. Instrukcijas rasite paspaudę ant atitinkamos naršyklės nuorodos: