image WHARFEDALE - WHARFEDALE DIAMOND 11
image

 

2017 rugpjūtis - atvyko naujoji, ilgai laukta Wharfedale Diamond 11 serija. Nauji techniniai sprendimai bei atnaujintos korpuso linijos. Puikus garsas už prieinamą kainą! 

Užsukite paklausyti!

image STEREO KOMPLEKTAI - STEREO KOMPLEKTAI
image

Onkyo stiprintuvai su Monitor Audio Reference ir Bronze serijos kolonėlėmis, Rega Brio su Rega RX5, Roksan K3 su Monitor Audio Silver serija – tai tik keli iš daugelio mūsų sukomplektuotų bei ypatingomis kainomis siūlomų stereo sistemų kombinacijų, kurias nuo šiol galite rasti salono internetiniame puslapyje, nuolat atnaujinamoje skiltyje „Stereo komplektai“.

image WHARFEDALE - WHARFEDALE DENTON
image

 

 

Šiais metais vienas garsiausių britų kolonėlių gamintojų Wharfedale mini savo gyvavimo aštuoniasdešimtmetį. Norėdama tinkamai pažymėti šią sukaktį, kompanija atgaivino vieną sėkmingiausių savo sukurtų produktų - Denton seriją.

Šias riboto leidimo retro dizaino kolonėles nuo šiol turime savo salone!

image OPPO - OPPO UDP-205
image

 

2017 balandis - OPPO pristatė naująjį UDP-205 - į muzikos mylėtojus orientuotą 4K BD / DVD / CD / SACD ir garso / vaizdo failų grotuvą. Tai tvirtame korpuse sumontuotas Hi-End klasės gaminys, kuriame panaudoti du geriausios ESS SABRE PRO serijos ES9038PRO D/A keitikliai (stereo ir 7.1 išėjimams). Apart gebėjimo groti visų tipų diskus, šis grotuvas atkuria garso ir vaizdo failus iš USB laikmenų, kompiuterių (per USB jungtį) ir kompiuterinio tinklo, tame tarpe HEVC, H.264, VP9 4K, and Hi10P video, AVCHD, MP4, AVI, MKV bei aukštos rezoliucijos AIFF, WAV, ALAC, APE and FLAC bei DSD (Direct-Stream Digital) audio failus stereo DSD64/128 ir multi-channel DSD64 režimuose. Dėka įmontuoto kokybiško stereo ir daugiakanalio pradinių stiprintuvų, šį grotuvą galimą jungti tiesiai prie galios stiprintuvo. Valdomas distancinio valdymo pulteliu ir iOS / Android aplikacijomis išmaniesiems įrenginiams. OPPO UDP-205 turėtų mus pasiekti gegužės viduryje. 

image ROKSAN - ROKSAN
image
 
 
2017 balandis - Londone pagaminta, jau virš 30 metų gyvuojančios britų kompanijos Roksan garso technika jau mūsų salone! "Šildome" įspūdingo dizaino Radius 7 vinilo plokštelių grotuvą, K3 ir BLAK serijos komponentus. Užsukit išgirsti šių daugybę geriausių įvertinimų sulaukusių gaminių.
image MONITOR AUDIO - MONITOR AUDIO
image

 

 

2017 kovas - štai ir sulaukėme pirmosios Monitor Audio siuntos! Nuo šiol Lyra - oficialus Monitor Audio atstovas Lietuvoje. Didžiausias pasirinkimas - tik mūsų salone!

image GRADO - GRADO GH2 LIMITED
image

 

2017 kovas - gavome Grado GH2 Limited ausines. Ribotos laidos Grado GH2 Limited Edition ausinių korpusai pagaminti iš egzotinės Centrinės Amerikos Cocobolo medienos, iš kurios gaminami ir geriausių akustinių gitarų korpusai. John Grado taip pat sukūrė ir ypatingą garsiakalbį šioms ausinėms, todėl šios ausinės pasižymi muzikaliu, turtingu ir dinamišku garsu. Gavome tik kelis vienetus - užsukit paklausyti ir įsigyti, kol yra!

image ROTEL - ROTEL
image

 

 

2017 kovas - prie visų naujienų, aplankiusių mus pastaruoju metu, pridedame dar vieną! Pirmą kartą savo asortimentą papildėme ROTEL produkcija. Pristatome vienus iš naujausių kompanijos gaminių – ROTEL T14 tinklo grotuvą, leidžiantį per DTS Play-Fi aplikaciją groti ne tik Jūsų mėgiamus muzikos servisus (Spotify, Tidal ir kt.) ar muzikos kolekciją asmeniniame kompiuteryje, bet ir klausytis įprastų FM radijo stočių, bei puikų partnerį jam – integruotą stiprintuvą su įmontuotu D/A keitikliu - ROTEL A12.

image REGA - REGA BRIO
image

 

2017 kovas - atvyko naujasis, jau daugybės apdovanojimų spėjęs susilaukti integruotas stiprintuvas - Rega Brio! Šis šeštos kartos Rega gaminys iš gamyklos iškeliavo stipriai atsinaujinęs - patobulinti vidiniai komponentai, integruotas ausinių stiprintuvas bei pakitusios korpuso linijos, rodančios būsimų Rega gaminių dizaino kryptį. Užsukit išgirsti ir įsigyti!

image OPPO - OPPO
image

 

2017 vasaris - gavome dar vieną karštą OPPO naujieną - Sonica DAC!

Sonica DAC - tinklo grotuvas su aukštos klasės D/A keitikliu ir pradiniu stiprintuvu. 2.8 colio OLED ekranas. Groja WAV, FLAC, AAC, AIF, AIFC, AIFF, APE, M4A, M4A (Apple Lossless) ALAC, OGG, WMA failus iki 24-bit 192 kHz ir DSF bei DFF failus iki DSD64 per kompiuterinį tinklą iš kompiuterių, serverių ir per priekinį USB (A tipo) lizdą iš USB laikmenų. Užsukit paklausyti!