image MONITOR AUDIO - MONITOR AUDIO
image

2017 kovas - štai ir sulaukėme pirmosios Monitor Audio siuntos! Nuo šiol Lyra - oficialus Monitor Audio atstovas Lietuvoje. Didžiausias pasirinkimas - tik mūsų salone!

image GRADO - GRADO GH2 LIMITED
image
 
2017 kovas - gavome Grado GH2 Limited ausines. Ribotos laidos Grado GH2 Limited Edition ausinių korpusai pagaminti iš egzotinės Centrinės Amerikos Cocobolo medienos, iš kurios gaminami ir geriausių akustinių gitarų korpusai. John Grado taip pat sukūrė ir ypatingą garsiakalbį šioms ausinėms, todėl šios ausinės pasižymi muzikaliu, turtingu ir dinamišku garsu. Gavome tik kelis vienetus - užsukit paklausyti ir įsigyti, kol yra!
image ROTEL - ROTEL
image

 

 

2017 kovas - prie visų naujienų, aplankiusių mus pastaruoju metu, pridedame dar vieną! Pirmą kartą savo asortimentą papildėme ROTEL produkcija. Pristatome vienus iš naujausių kompanijos gaminių – ROTEL T14 tinklo grotuvą, leidžiantį per DTS Play-Fi aplikaciją groti ne tik Jūsų mėgiamus muzikos servisus (Spotify, Tidal ir kt.) ar muzikos kolekciją asmeniniame kompiuteryje, bet ir klausytis įprastų FM radijo stočių, bei puikų partnerį jam – integruotą stiprintuvą su įmontuotu D/A keitikliu - ROTEL A12.

image QUAD - ARTERA
image

2017 kovas - mūsų asortimentas pasipildė dviem naujais legendinio gamintojo Quad Hi-End klasės universaliais grotuvais (grojančiais CD, muzikinius failus iš kompiuterio per USB ir iš kompiuterinio tinklo bei Spotify serviso, internetinio radijo stotis): Artera Link ir Artera One. Pastarajame įmontuotas ir garsiosios Quad stiprinimo schemotechnikos Current Dumping 2 x 75W (prie 8Ω apkrovos) galios stiprintuvas, belieka prijungti geras kolonėles! Abu grotuvai taip pat turi įvairių skaitmeninių ir analoginių įėjimų papildomiems garso šaltiniams prijungti (TV ir pan.). Užsukit paklausyti!

 

image REGA - REGA BRIO
image

 

2017 kovas - atvyko naujasis, jau daugybės apdovanojimų spėjęs susilaukti integruotas stiprintuvas - Rega Brio! Šis šeštos kartos Rega gaminys iš gamyklos iškeliavo stipriai atsinaujinęs - patobulinti vidiniai komponentai, integruotas ausinių stiprintuvas bei pakitusios korpuso linijos, rodančios būsimų Rega gaminių dizaino kryptį. Užsukit išgirsti ir įsigyti!

image OPPO - OPPO
image

 

2017 vasaris - gavome dar vieną karštą OPPO naujieną - Sonica DAC!

Sonica DAC - tinklo grotuvas su aukštos klasės D/A keitikliu ir pradiniu stiprintuvu. 2.8 colio OLED ekranas. Groja WAV, FLAC, AAC, AIF, AIFC, AIFF, APE, M4A, M4A (Apple Lossless) ALAC, OGG, WMA failus iki 24-bit 192 kHz ir DSF bei DFF failus iki DSD64 per kompiuterinį tinklą iš kompiuterių, serverių ir per priekinį USB (A tipo) lizdą iš USB laikmenų. Užsukit paklausyti!

image TEAC - TEAC
image

 

Puikus legendinio japonų gamintojo TEAC pasiūlymas - visiems TEAC plokštelių grotuvams 15% nuolaida.

TEAC plokštelių grotuvai - vieni geriausių savo kainų kategorijoje, su preciziškais mechanizmais ir plačiu korpusų apdailų pasirinkimu.
Pasiūlymas galioja iki š.m. kovo 17 d.

image MISSION - MISSION LX
image

 

2017 sausis - jau porą savaičių šildome naująsias Mission LX-3 (599€/pora) ir LX-4 (799€/pora). Rezultatai džiugina ir ne veltui šių kolonėlių mažesnysis šeimos narys LX-2 britų žurnalo What Hi-Fi? buvo pripažintas geriausiu savo kainoje. Garsas raiškus, tembrai natūralūs, puiki instrumentų lokalizacija ir tikslus, gilus bosas – tai savybės, būdingos gerokai aukštesnei kainų kategorijai. Užsukite paklausyti!
image GRADO - GRADO GS2000E
image

 

2017 sausis - atkeliavo naujosios Grado Statement serijos GS2000e ausinės. Rezonansams kontroliuoti panaudotas kombinuotas raudonmedžio ir klevo medinis korpusas, 50mm 0.05dB tikslumu parinkti garsiakalbiai, UHPLC vario garsiakalbių ritės ir laidas, labai platus atkuriamų dažnių diapazonas - 4-51.000Hz, 99.8dB/1mW jautrumas, 32Ω varža. Užsukit paklausyti!

image OPPO - OPPO
image

 

 

2016 gruodis - pagaliau atvyko naujasis 4k Ultra HD Blu-ray grotuvas Oppo UDP-203! Jis yra idealus aukštos rezoliucijos 4k televizorių ir projektorių partneris, turintis ir visas vaizdo ir garso tinklo grotuvo funkcijas. Daugiau informacijos čia.