Prekės /

Tinklo Grotuvai

AWOX

Awox AWOX StriimLINK

AWOX StriimLINK

Bevielis tinklo grotuvas, kurį galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais StriimLINK arba Cabasse Stream serijos gaminiais (Stream Source, Stream  1, Stream 3, Stream AMP, Stream BASE). Groja internetinio radijo stotis, WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, ALAC, MP3 failus iš USB laikmenų ir kompiuteriniame namų tinkle esančių kompiuterių (iki 24bit/96kHz). Tidal ir Deezer servisai. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Skaitmeninis optinis (TOSLINK) ir analoginis (3.5mm) išėjimai. 3.5mm->2xRCA laidas komplekte. Valdomas StreamControl programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Apdaila: juoda.

     

Specialūs pasiūlymai su šiuo tinklo grotuvu:

 

Daugiau informacijos: AWOX StriimLINK

99 €

CABASSE

Cabasse Cabasse Stream Source

Cabasse Stream Source

 

Bevielis tinklo grotuvas, kurį galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais Cabasse Stream serijos gaminiais (Stream  1, Stream 3, Stream AMP). Groja internetinio radijo stotis, WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, ALAC, MP3 failus iš USB laikmenų ir kompiuteriniame namų tinkle esančių kompiuterių (iki 24bit/96kHz) bei per Bluetooth aptX sąsają iš išmaniųjų įrenginių. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Skaitmeninis optinis (TOSLINK) ir analoginis (2xRCA) išėjimai. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pulteliu ir Cabasse programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Apdaila: juoda. Video pristatymas čia.

               

Daugiau informacijos: Cabasse Stream Source

399 €
Cabasse Cabasse Stream AMP

Cabasse Stream AMP

                   

Didelė nuolaida, perkant su priderintomis Cabasse kolonėlėmis!

Bevielis tinklo grotuvas su įmontuotu 2 x 50W arba 4 x 25W (pasirinktinai nustatymuose) stiprintuvu bei papildomais analoginiais (RCA) ir skaitmeniniu (optiniu TOSLINK) įėjimais.  Galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais Cabasse Stream serijos gaminiais (Stream  1, Stream 3, Stream AMP). Groja internetinio radijo stotis, WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, ALAC, MP3 failus iš USB laikmenų ir kompiuteriniame namų tinkle esančių kompiuterių (iki 24bit/96kHz) bei per Bluetooth aptX sąsają iš išmaniųjų įrenginių. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Pradinio stiprintuvo išėjimai (2xRCA) ir išėjimas bosinei kolonėlei prijungti. DEAP garso procesorius optimaliai garso kokybei pasiekti pagal Cabasse kolonėlių modelį ir jų padėti. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pulteliu ir Cabasse programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Apdaila: juoda.

       

    

Daugiau informacijos: Cabasse Stream AMP

599 €
Cabasse Cabasse Stream Base

Cabasse Stream Base

                        

15% nuolaida!

Bevielis tinklo grotuvas su įmontuotu stiprintuvu ir 7 garsiakalbiais, kurių bendra galia 150W. 2 aukštadažniai, 4 vidutinių žemų ir vienas 13cm žemadažnis garsiakalbiai. Atkuriamų dažnių diapazonas 50-20.000Hz. Skaitmeninis (optinis TOSLINK) ir analoginis (stereo mini-jack) įėjimai. Groja internetinio radijo stotis, WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, ALAC, MP3 failus iš kompiuteriniame namų tinkle esančių kompiuterių (iki 24bit/96kHz) bei per Bluetooth aptX sąsają iš išmaniųjų įrenginių. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pulteliu ir Cabasse programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Ant viršaus galima statyti televizorių iki 35kg. Matmenys: 8.6 x 65 x 29 cm. Svoris 8.6 kg. Apdaila: juoda.

 

          

Kaina be nuolaidos: 599€.

Daugiau informacijos: Cabasse Stream Base

509 €
Cabasse Cabasse Stream 1

Cabasse Stream 1

                   

28% nuolaida!

Belaidė garso kolonėlė, kurią galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais Cabasse Stream serijos gaminiais (Stream  1, Stream 3, Stream AMP). Groja internetinio radijo stotis, WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, ALAC, MP3 failus iš USB laimenų ir kompiuteriniame namų tinkle esančių kompiuterių (iki 24bit/96kHz) bei per Bluetooth aptX sąsają iš išmaniųjų įrenginių. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Analoginis (3.5mm lizdas) įėjimas išoriniam šaltiniui (TV ar CD grotuvui ir pan.) prijungti. Įmontuoti 2x10W ir 2x20W stiprintuvai. 17cm bosinis garsiakalbis. 29mm aukštų dažnių ir 80mm vidutinių dažnių garsiakalbiai, sumontuoti ant vienos ašies. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pulteliu ir Cabasse Stream programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Matmenys: 13.7x46x32.5cm. Svoris - 5kg. Apdaila: juodas arba baltas lakas.

          

Kaina be nuolaidos: 699€.

Daugiau informacijos: Cabasse Stream 1

499 €
Cabasse Cabasse Stream Bar

Cabasse Stream Bar

                        

Aktyvi garso kolonėlių sistema (soundbar bei žemų dažnių kolonėlė) su įmontuotu tinklo grotuvu, kurią galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais Cabasse Stream serijos gaminiais. Groja internetinio radijo stotis, WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, ALAC, MP3 failus iš USB laikmenų ir kompiuteriniame namų tinkle esančių kompiuterių bei per Bluetooth aptX sąsają iš išmaniųjų įrenginių. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. 2 x HDMI, skaitmeninis optinis (TOSLINK) ir analoginis (minijack) įėjimai. 17 cm žemų dažnių garsiakalbis bosinėje kolonėlėje. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pulteliu ir Cabasse Stream programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Matmenys (a x p x g): 33 x 20 x 40 cm (bosinė kolonėlė), 6.6 x 104.7 x 8.3 cm (soundbar) . Apdaila: juoda. 

                   

Daugiau informacijos: Cabasse Stream Bar

999 €
Cabasse Cabasse Stream 3

Cabasse Stream 3

         

25% nuolaida!

Aktyvi garso kolonėlių sistema su įmontuotu tinklo grotuvu, kurią galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais Cabasse Stream serijos gaminiais (Stream  1, Stream 3, Stream AMP). Groja internetinio radijo stotis, WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, ALAC, MP3 failus iš USB laimenų ir kompiuteriniame namų tinkle esančių kompiuterių (iki 24bit/96kHz) bei per Bluetooth aptX sąsają iš išmaniųjų įrenginių. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Skaitmeninis optinis (TOSLINK) ir analoginis (2xRCA) įėjimai išoriniams šaltiniams (TV ar CD grotuvui ir pan.) prijungti. Įmontuoti 80W ir 2x20W stiprintuvai. 21cm ŽD garsiakalbis bosinėje kolonėlėje, 29mm AD ir 10cm VD garsiakalbiai satelituose. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pulteliu ir Cabasse Stream programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Matmenys: bosinė kolonėlė 33x33x35cm, satelitai ∅13cm. Apdaila: blizgi juoda. Video pristatymas čia.

Kaina be nuolaidos: 1199€

          

Daugiau informacijos: Cabasse Stream 3

899 €

CAMBRIDGE AUDIO

Cambridge Audio Cambridge Audio CXN v2

Cambridge Audio CXN v2

         

20% nuolaida komplektuojant su kitais Cambridge Audio, Monitor Audio arba Roksan garso aparatūros komponentais!

CX serija

Tinklo grotuvas - D/A keitiklis su du lygiagrečiai sujungtais  Wolfson WM8740 24-bitų D/A keitikliais. Cambridge Audio ATF2 up-sampling technologija. OLED ekranas. Groja WAV, FLAC, AAC, AIF, AIFC, AIFF, APE,  M4A, M4A (Apple Lossless) ALAC, OGG, WMA, DSD  failus per internetinį tinklą iš kompiuterių, serverių ir per USB (B tipo) lizdą.  Apple AirPlay. Spotify ir Tidal servisai, nemokamos internetinės radijo stotys. Bluetooth aptX sąsaja. Laidinis ir WiFi pajungimai. optinis (TOSLINK), koaksialinis ir USB skaitmeniniai įėjimai bei koaksialinis ir optinis išėjimai. Analoginis RCA, balansiniai XLR išėjimai. Valdomas Cambridge Connect programėle Apple bei Android išmaniesiems įrenginiams. Matmenys (a x p x g): 8.5 x 43 x 30.5 cm. Svoris - 3.5 kg. Apdaila: juoda, sidabrinė.

Populiariausias britų žurnalas What Hi-Fi? jau 4 metus iš eilės išrinko Cambridge Audio CXN geriausiu tinklo grotuvu savo kainos kategorijoje!

          

       

Specialūs pasiūlymai su šiuo tinklo grotuvu:

Daugiau informacijos: Cambridge Audio CXN v2

1,099 €
Cambridge Audio Cambridge Audio Azur 851N

Cambridge Audio Azur 851N

                        

20% nuolaida komplektuojant su kitais Cambridge Audio, Monitor Audio arba Roksan garso aparatūros komponentais!

Azur 851 serija

Tinklo grotuvas su aukštos klasės du lygiagrečiai sujungtais Analog Devices AD1955 24-bitų D/A keitikliais ir pradiniu stiprintuvu. Cambridge Audio ATF2 up-sampling technologija. OLED ekranas. Groja WAV, FLAC, AAC, AIF, AIFC, AIFF, APE,  M4A, M4A (Apple Lossless) ALAC, OGG, WMA, DSD  failus per internetinį tinklą iš kompiuterių, serverių ir per USB (B tipo) lizdą.  Apple AirPlay. Spotify  ir Tidal servisai, nemokamos internetinės radijo stotys. Bluetooth aptX sąsaja. Laidinis ir WiFi pajungimai. 2 x optiniai (TOSLINK), 2 x koaksialiniai ir  3 x USB skaitmeniniai įėjimai bei koaksialinis ir optinis išėjimai. Analoginis RCA, balansiniai XLR išėjimai. Valdomas Cambridge Connect programėle Apple bei Android išmaniesiems įrenginiams. Matmenys (a x p x g): 11.5 x 43 x 36 cm. Svoris  - 8.1 kg. Apdaila: juoda, sidabrinė. 

Populiariausias britų žurnalas What Hi-Fi? jau 4 metus iš eilės išrinko Cambridge Audio Azur 851N geriausiu tinklo grotuvu savo kainų kategorijoje!

         

 

         

Daugiau informacijos: Cambridge Audio Azur 851N

1,699 €
Cambridge Audio Cambridge Audio Edge NQ

Cambridge Audio Edge NQ

         

20% nuolaida komplektuojant su kitais Cambridge Audio, Monitor Audio arba Roksan garso aparatūros komponentais!

Edge serija

Aukščiausios klasės Cambridge Audio tinklo grotuvas - pradinis stiprintuvas. OLED ekranas. Groja WAV, FLAC, AAC, AIF, AIFC, AIFF, APE,  M4A, M4A (Apple Lossless) ALAC, OGG, WMA, DSD  failus per internetinį tinklą iš kompiuterių, serverių ir per USB (B tipo) lizdą. Spotify, Tidal, Google Chromecast servisai, nemokamos internetinės radijo stotys. Bluetooth aptX sąsaja. Laidinis ir WiFi pajungimai. 2 x optiniai (TOSLINK), koaksialinis, 2 x USB bei HDMI ARC skaitmeniniai įėjimai. Analoginis RCA, balansiniai XLR išėjimai. Valdomas Cambridge Connect programėle Apple bei Android išmaniesiems įrenginiams. Matmenys (a x p x g): 12 x 46 x 40.5 cm. Svoris  - 10.2 kg. Apdaila: juoda, sidabrinė.

Cambridge Audio EDGE W galios stiprintuvas yra idealus partneris šiam tinklo grotuvui.

         

Daugiau informacijos: Cambridge Audio Edge NQ

3,999 €

MARTIN LOGAN

Martin Logan Martin Logan Unison®

Martin Logan Unison®

         

Martin Logan Unison® 

Bevielis tinklo grotuvas su analoginiais (RCA), optiniu (TOSLINK) įėjimais bei išėjimais. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pultu ir "Play-Fi" programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Airplay ir Bluetooth sąsajos. Apdaila: juoda.

               

Daugiau informacijos: Martin Logan Unison®

469 €
Martin Logan Martin Logan Forte®

Martin Logan Forte®

                   

Martin Logan Forte® 

Bevielis tinklo grotuvas su įmontuotu 2 x 100W stiprintuvu bei analoginiais (RCA) įėjimais. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Išėjimas bosinei kolonėlei prijungti. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pultu ir "Play-Fi" programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Airplay ir Bluetooth sąsajos. Apdaila: juoda.

               

 

Daugiau informacijos: Martin Logan Forte®

729 €
Martin Logan Martin Logan Bravado®

Martin Logan Bravado®

              

Martin Logan Bravado® 

Belaidė garso kolonėlė su įmontuotu tinklo grotuvu ir 200W D klasės stiprintuvu. 2 x Folded Motion 2.5 x 2.4 cm aukštų, 12.7 cm žemų dažnių garsiakalbiai. Atkuriamų dažnių juosta 45 - 23.000Hz. Valdomas "Play-Fi" programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Airplay ir Bluetooth sąsajos. Matmenys (a x p x g): 25.7 x 14.2 x 17.3 cm. Svoris - 3.4 kg. Apdaila: juoda, balta.

               

 

Daugiau informacijos: Martin Logan Bravado®

799 €
Martin Logan Martin Logan Crescendo® X

Martin Logan Crescendo® X

                        

Martin Logan Crescendo® X

 
Belaidė garso kolonėlė su įmontuotu tinklo grotuvu ir 100W stiprintuvu. Folded Motion 2.5 x 2.4 cm aukštų, 12.7 cm žemų dažnių garsiakalbiai. Atkuriamų dažnių juosta 50 - 23.000Hz. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pultu ir "Play-Fi" programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Airplay ir Bluetooth sąsajos. Matmenys (a x p x g): 20.53 x 65.3 x 17.5 cm. Svoris - 6.8 kg. Apdaila: juoda, riešutas.
 
               

Daugiau informacijos: Martin Logan Crescendo® X

1,399 €
Martin Logan Martin Logan Motion® Vision X

Martin Logan Motion® Vision X

         

Martin Logan Motion® Vision X

Aktyvi, dviejų juostų (Trys 2.6 x 3.6 cm Folded Motion aukštų ir 4 x 10.2 cm žemų dažnių garsiakalbiai) garso sistema (Soundbar) su įmontuotu 100W stiprintuvu ir tinklo grotuvu. Atkuriamų dažnių juosta 43–23.000 Hz (±3dB). Optinis, koaksialinis ir analoginis 3.5 mm įėjimai. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pultu ir "Play-Fi" programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Matmenys (a x p x g): 12.7 x 101.3 x 14.8 cm. Svoris: 9.3 kg. Apdaila: juoda.

      

 

Daugiau informacijos: Martin Logan Motion® Vision X

2,049 €

NUVO TECHNOLOGIES

NuVo Technologies NuVo P100

NuVo P100

              

Bevielis tinklo grotuvas su įmontuotu 2x20W stiprintuvu, leidžiantis groti muziką iš namų tinkle esančio kompiuterio (MP3, WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC, WAV failai), USB laikmenos, internetinių radijo stočių, Spotify, Deezer ir  išorinio šaltinio per 3.5mm jungtį. Analoginis išėjimas reikalui esant leidžia prijungti šį grotuvą prie jau turimos garso sistemos. Audyssey Dynamic Volume funkcija. Valdymas išmaniaisiais įrenginiais naudojant Apple arba Android programėlę.

     

Daugiau informacijos: NuVo P100

579 €
NuVo Technologies NuVo P200

NuVo P200

         

 

 

Bevielis tinklo grotuvas su įmontuotu 2x60W stiprintuvu, leidžiantis groti muziką iš namų tinkle esančio kompiuterio (MP3, WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC, WAV failai), USB laikmenos, internetinių radijo stočių, Spotify, Deezer ir išmaniųjų įrenginių per Bluetooth aptX sąsają ir išorinio šaltinio per 3.5mm jungtį. Analoginis išėjimas reikalui esant leidžia prijungti šį grotuvą prie jau turimos garso sistemos. Audyssey Dynamic Volume funkcija. Valdymas išmaniaisiais įrenginiais naudojant Apple arba Android programėlę.

 

     

Daugiau informacijos: NuVo P200

729 €
NuVo Technologies NuVo P300

NuVo P300

              

Bevielis tinklo grotuvas, pradinis stiprintuvas, leidžiantis groti muziką iš namų tinkle esančio kompiuterio (MP3, WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC, WAV failai), USB laikmenos, internetinių radijo stočių, išmaniųjų įrenginių per Bluetooth aptX sąsają ir išorinio šaltinio per 3.5mm jungtį. Analoginis išėjimas reikalui esant leidžia prijungti šį grotuvą prie jau turimos garso sistemos. Valdymas išmaniaisiais įrenginiais naudojant Apple arba Android programėlę.

Daugiau informacijos: NuVo P300

429 €
NuVo Technologies NuVo P400

NuVo P400

                   

Belaidė garso kolonėlė, kurią galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais NuVo gaminiais. Groja internetinio radijo stotis, WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, ALAC, MP3 failus iš USB laikmenų ir kompiuteriniame namų tinkle esančių kompiuterių. Spotify, Deezer servisai. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Analoginis (3.5mm lizdas) įėjimas išoriniam šaltiniui (TV ar CD grotuvui ir pan.) prijungti. NuVo Player App programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Matmenys (a x p x g): 36.8 x 21.7 x 14.9 cm. Apdaila: juoda.

      

Daugiau informacijos: NuVo P400

729 €
NuVo Technologies NuVo P3100

NuVo P3100

         

 

3 zonų bevielis tinklo grotuvas su įmontuotais 2x20W stiprintuvais zonai, leidžiantis kiekvienoje zonoje groti skirtingą muziką iš namų tinkle esančių kompiuterių (MP3, WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC, WAV failai),  USB laikmenų, internetinių radijo stočių, Spotify ir Deezer servisų ir išorinio šaltinio per 3.5mm jungtį. Analoginis išėjimas reikalui esant leidžia prijungti šį grotuvą prie jau turimos garso sistemos. Valdymas išmaniaisiais įrenginiais naudojant Apple arba Android programėlę.

 

   

Daugiau informacijos: NuVo P3100

2,100 €
NuVo Technologies NuVo P3500

NuVo P3500

              

3 zonų bevielis tinklo grotuvas su įmontuotais 2x100W stiprintuvais zonai, leidžiantis kiekvienoje zonoje groti skirtingą muziką iš namų tinkle esančių kompiuterių (MP3, WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC, WAV failai),  USB laikmenų, internetinių radijo stočių, Spotify, Deezer ir išorinio šaltinio per 3.5mm jungtį. Valdymas išmaniaisiais įrenginiais naudojant Apple arba Android programėlę. Matmenys (a x p x g): 5 x 41 x 24 cm. Svoris: 5 kg. Apdaila: juoda.

      

Daugiau informacijos: NuVo P3500

3,600 €
NuVo Technologies NuVo P4300

NuVo P4300

                   

3 zonų bevielis tinklo grotuvas su įmontuotais 2x55W stiprintuvais zonai, leidžiantis kiekvienoje zonoje groti skirtingą muziką iš namų tinkle esančių kompiuterių (MP3, WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC, WAV failai),  USB laikmenų, internetinių radijo stočių, Deezer ir išorinio šaltinio per 3.5mm jungtį. Analoginis išėjimas reikalui esant leidžia prijungti šį grotuvą prie jau turimos garso sistemos. Valdymas išmaniaisiais įrenginiais naudojant Apple arba Android programėlę.

      

Daugiau informacijos: NuVo P4300

2,800 €
NuVo Technologies NuVo Music Port

NuVo Music Port

         

Tinklo grotuvas NuVo daugiakambarinėms sistemoms su 4 atskirais nepriklausomais garso šaltiniais. Turi integruotą 320GB kietajį diską. Groja internetines radijo stotis, palaiko Spotify, Deezer servisus. Rodo atlikėjo ir albumo informaciją ant NuVo sieninių valdiklių. Naudojamas kartu su Essentia, Grand Concerto ir Renovia sistemomis. Valdomas programėlėmis išmaniesiems Apple ir Android įrenginiams.

     

Daugiau informacijos: NuVo Music Port

2,990 €
NuVo Technologies NuVo Music Port Elite

NuVo Music Port Elite

         

Tinklo grotuvas daugiakambarinėms NuVo sistemoms, vienu metu galintis tiekti 4 skirtingus garso srautus. Turi integruotą 640GB kietajį diską. Groja internetines radijo stotis, palaiko Spotify, Deezer servisus. Groja muziką iš namų tinkle esančio kompiuterio ar NAS (MP3, WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC, WAV failai). IP kontrolės moduliai, skirti Crestron, AMX, URC, RTI sistemoms. Rodo atlikėjo ir albumo informaciją ant NuVo sieninių valdiklių. Naudojamas kartu su Essentia, Grand Concerto ir Renovia sistemomis.

     

Daugiau informacijos: NuVo Music Port Elite

3,990 €

OPPO

OPPO OPPO Sonica DAC

OPPO Sonica DAC

                             

30% nuolaida!
 
Tinklo grotuvas su aukštos klasės D/A keitikliu ir pradiniu stiprintuvu. 2.8 colio OLED ekranas. Groja WAV, FLAC, AAC, AIF, AIFC, AIFF, APE,  M4A, M4A (Apple Lossless) ALAC, OGG, WMA  failus iki 24-bit 192 kHz ir DSF bei DFF failus iki DSD64 per kompiuterinį tinklą iš kompiuterių, serverių ir per priekinį USB (A tipo) lizdą iš USB laikmenų. Prie Sonica DAC gale esančio USB (B tipo) lizdo prijungus kompiuterį, galima klausytis muzikinių failų iki DSD512 (22.5792 MHz native) ir 768kHz/32-bit PCM. ESS Technologies SABRE ES9038PRO 32-bit HyperStream D/A keitiklis. Apple AirPlay. Tidal ir Spotify servisai. Laidinis ir WiFi pajungimai. Aukšta kokybė per Bluetooth aptX sąsają.  "Sonica" programėlė Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Optinis, koaksialinis ir USB skaitmeniniai įėjimai. Analoginis RCA įėjimas. Analoginiai RCA ir XLR (balansiniai) išėjimai. Multi-room sistema. Matmenys (a x p x g): 7.6 x 25.4 x 36 cm. Svoris  - 4.7kg. Apdaila: juoda.
 
Kaina be nuolaidos - 999€.
 

     

Daugiau informacijos: OPPO Sonica DAC

699 €
OPPO OPPO UDP-203

OPPO UDP-203

                   

4K Ultra HD Blu-ray ir media failų grotuvas. Atkuria 4K UHD Blu-ray, Blu-ray, Blu-ray 3D, DVD-Video, DVD-Audio, AVCHD, SACD, CD, Kodak Picture CD, CD-R/RW, DVD±R/RW, DVD±R DL, BD-R/RE diskus Taip pat atkuria garso ir vaizdo failus iš USB laikmenų ir kompiuterinio tinklo, tame tarpe HEVC, H.264, VP9 4K, and Hi10P video, AVCHD, MP4, AVI, MKV bei aukštos rezoliucijos AIFF, WAV, ALAC, APE and FLAC bei DSD (Direct-Stream Digital) audio failus stereo DSD64/128 ir multi-channel DSD64 režimuose. High Dynamic Range (HDR) ir Wide Color Gamut palaikymas. Vidinis Dolby TrueHD and DTS-HD Master Audio dekodavimas. Japonų AKM "Velvet Sound" 32-bit premium klasės D/A keitikliai 7.1 kanalų išėjimams išoriniam daugiakanaliui stiprintuvui prijungti. Bitstream išėjimas Dolby Atmos and DTS:X skaitmeniniam garsui. Dolby Vision palaikymas ateityje. 2 HDMI išėjimai - HDMI 2.0 standarto naujausiems įrenginaims (UHD/1080p24/1080p/1080i/720p/576p/576i/480p/480i, 3D frame-packing 720p/1080p24) ir HDMI 1.4 standarto senesniems. HDMI 2.0 standarto įėjimas. 2 USB 3.0 lizdai gale ir 1 USB lizdas priekyje išorinėms laikmenoms prijungti. Jungiamas prie namų tinklo per integruotas Wi-Fi (802.11ac) ir Ethernet sąsajas. RS232 sąsaja valdymui. Matmenys (a x p x g): 7.9 x 43 x 31.1 cm. Svoris - 4.3 kg. Apdaila: juoda.

Daugiau informacijos: OPPO UDP-203

899 €

OLIVE

Olive Olive One

Olive One

              

Bevielis tinklo grotuvas su įmontuotu 2 x 32W stiprintuvu ir 1TB talpos HDD disku, aukštos raiškos D/A keitikliu, analoginiais (2 x RCA), 3.5mm ausinių, optiniu TOSLINK, koaksialiniu įšėjimais. USB jungtis. Groja internetinio radijo stotis, WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, ALAC, MP3 failus iš vidinio kietojo disko, kompiuteriniame namų tinkle esančių kompiuterių ir per Bluetooth aptX sąsają iš išmaniųjų įrenginių.  Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Patogus 18 cm įstrižainės liečiamas ekranas. Olive One programėlė Android ir Apple įrenginiams. Apdaila: juoda. Skersmuo – 22.9 cm.

Daugiau informacijos: Olive One

800 €

PARADIGM

Paradigm Paradigm PW Link

Paradigm PW Link

              

Bevielis tinklo grotuvas su analoginiais (RCA), optiniu (TOSLINK) įėjimais bei išėjimais. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pultu ir "Play-Fi" programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Komplekte Anthem Room Correction kambario akustikos sistema (ARC™) su sukalibruotu mikrofonu. Galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais Play-Fi modulį turinčiais produktais.

               

Daugiau informacijos: Paradigm PW Link

409 €
Paradigm Paradigm PW Amp

Paradigm PW Amp

              

Bevielis tinklo grotuvas su įmontuotu 2 x 100W (4Ω) stiprintuvu bei analoginiais (RCA) įėjimais. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Išėjimas bosinei kolonėlei prijungti. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pultu ir "Play-Fi" programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Komplekte Anthem Room Correction kambario akustikos sistema (ARC™) su sukalibruotu mikrofonu. Galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais Play-Fi modulį turinčiais produktais.

               

Daugiau informacijos: Paradigm PW Amp

579 €

ROTEL

Rotel Rotel T14

Rotel T14

              

50% nuolaida!

Belaidis tinklo grotuvas - FM/DAB+ radijo imtuvas. DTS Play-Fi technologija belaidžiam garso grojimui. Groja internetines radijo stotis, WAV, FLAC, AAC, ALAC, WMA, OGG, MP3 audio failus iš namų tinkle esančių kompiuterių, išmaniųjų įrenginių ir USB laikmenų. Tidal, Spotify, Deezer, Amazon Music ir kt. servisai. Analoginiai RCA ir koaksialinis skaitmeninis išėjimai. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pultu ir "Play-Fi" programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Texas Instruments 32-bit / 384 kHz D/A keitiklis. Rotel Link. 12V trigeris. Matmenys (a x p x g): 9.3 x 43 x 33.4 cm. Svoris  - 5.1 kg. Apdaila: juoda, sidabrinė.

                   
 
Kaina be nuolaidos: 849€.

Daugiau informacijos: Rotel T14

425 €

TEAC

TEAC TEAC CD-P800NT

TEAC CD-P800NT

                             

Universalus CD ir tinklo grotuvas. Groja CD ir CD-R/RW diskus, internetines radijo stotis, DSD, WAV, FLAC, AAC, ALAC, WMA, OGG, MP3 audio failus iš namų tinkle esančių kompiuterių, WAV ir FLAC audio failus iš iPhone/iPad/USB laikmenų per priekinį USB įėjimą (iki 24bit/192kHz ir DSD128/5.6MHz) ir audio failus iš USB laikmenų per gale esantį įėjimą (WAV iki 24bit/96kHz ir DSD64/2.8MHz). BurrBrown PCM1795 D/A keitiklis. Laidinis ETHERNET pajungimas. Skaitmeniniai COAX ir OPTICAL išėjimai. Analoginiai RCA išėjimai. Ausinių išėjimas su garso reguliavimu. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pultu ir "TEAC AVR Remote" programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Matmenys (a x p x g): 10.1 x 43.5 x 37.8 cm. Svoris  - 4.9kg. Apdaila: juoda.

  

Daugiau informacijos: TEAC CD-P800NT

399 €
TEAC TEAC NT-503

TEAC NT-503

                                                 

35% nuolaida!

Tinklo grotuvas - D/A keitiklis. Groja internetines radijo stotis, DSD (5.6MHz), WAV / FLAC (iki 192kHz), AAC, ALAC, WMA, OGG, MP3 audio failus iš namų tinkle esančių kompiuterių ir USB laikmenų. Aukšta kokybė per Bluetooth aptX sąsają iš išmaniųjų įrenginių. Spotify ir Deezer servisai. Laidinis ETHERNET pajungimas. Analoginiai RCA ir XLR (balansiniai) išėjimai, „dual-mono“ konstrukcija. Ausinių išėjimas su garso reguliavimu. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pultu ir "TEAC AVR Remote" programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. USB DAC palaiko 11.2MHz DSD ir 384kHz/32 bit PCM atkūrimą iš kompiuterių per USB laidą. Optinis ir koaksialinis skaitmeniniai įėjimai. Dvigubi Asahi Kasei Microdevices Corporation AK4490 D/A keitikliai. Signalo konvertavimas į 12.2MHz DSD ir 384kHz PCM. Matmenys (a x p x g): 8.1 x 29 x 24.9 cm. Svoris  - 3.9kg. Apdaila: juoda, sidabrinė.

Kaina be nuolaidos: 1199€. 
 

     

Daugiau informacijos: TEAC NT-503

779 €
TEAC TEAC NT-505

TEAC NT-505

              

Tinklo grotuvas - D/A keitiklis. Groja internetines radijo stotis, DSD (5.6MHz), WAV / FLAC (iki 192kHz), AAC, ALAC, WMA, OGG, MP3 audio failus iš namų tinkle esančių kompiuterių ir USB laikmenų. Aukšta kokybė per Bluetooth aptX sąsają iš išmaniųjų įrenginių. Tidal ir Qobuz servisai. Laidinis Ethernet prjungimas prie tinklo. Analoginiai RCA ir XLR (balansiniai) išėjimai. Balansinis ausinių išėjimas su garso reguliavimu. USB DAC palaiko 22.6MHz DSD ir 768kHz/32 bit PCM atkūrimą iš kompiuterių per USB laidą. MQA dekodavimas. Optinis ir koaksialinis skaitmeniniai įėjimai. Dvigubi Asahi Kasei Microdevices Corporation AK4497 D/A keitikliai. Valdomas komplekte esančių distanciniu pultu ir TEAC HR Streamer programėle išmaniesiems įrenginiams. Matmenys (a x p x g): 8.1 x 29 x 24.9 cm. Svoris  - 3.9 kg. Apdaila: juoda, sidabrinė.

   

Daugiau informacijos: TEAC NT-505

1,699 €