Prekės /

Tinklo Grotuvai

AUDIOLAB

Audiolab Audiolab 6000N Play

Audiolab 6000N Play

                                                 

Bevielis tinklo grotuvas su DTS Play-Fi technologija. Analoginiai (2 x RCA) ir skaitmeniniai optinis (TOSLINK) bei koaksialinis išėjimai. Garso reguliavimas. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. DLNA / UPnP standarto palaikymas, leidžiantis groti muzikos failus iki 24bit/192kHz iš kompiuterių ir serverių per WiFi. Internetinė radija su 6 stočių atmintimi ir jų pasirinkimu ant aparato priekio esančiais mygtukais. Valdomas DTS Play-Fi Apple arba Android programėle. Galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais DTS Play-Fi šeimos gaminiais. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Panaudotas ESS ES9018K2M Sabre32 Reference keitiklis. Ideali vaizdo ir garso sinchronizacija, leidžiant TV arba PC garsą. 12V valdymo trigeris. Matmenys (a x p x g): 6.55 x 44.5 x 31.3 cm. Svoris: 4.9 kg. Apdaila: juoda, sidabrinė.

            

  

Daugiau informacijos: Audiolab 6000N Play

499 €

AWOX

Awox AWOX StriimLINK

AWOX StriimLINK

Bevielis tinklo grotuvas, kurį galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais StriimLINK arba Cabasse Stream serijos gaminiais (Stream Source, Stream  1, Stream 3, Stream AMP, Stream BASE). Groja internetinio radijo stotis, WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, ALAC, MP3 failus iš USB laikmenų ir kompiuteriniame namų tinkle esančių kompiuterių (iki 24bit/96kHz). Tidal ir Deezer servisai. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Skaitmeninis optinis (TOSLINK) ir analoginis (3.5mm) išėjimai. 3.5mm->2xRCA laidas komplekte. Valdomas StreamControl programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Apdaila: juoda.

     

Specialūs pasiūlymai su šiuo tinklo grotuvu:

 

Daugiau informacijos: AWOX StriimLINK

99 €

BOWERS & WILKINS

Bowers & Wilkins Bowers & Wilkins Formation Audio

Bowers & Wilkins Formation Audio

                        

Formation serija

Bevielis tinklo grotuvas su Formation® beviele technologija, kurį galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais Bowers & Wilkins Formation serijos gaminiais (WedgeBarBassAudioDuo). Airplay 2, Spotify, Roon servisai. Bluetooth aptX HD sąsaja. Bevielis WiFi pajungimas. Skaitmeninis optinis (TOSLINK) ir analoginis (2 x RCA) išėjimai bei analoginis (2 x RCA) įėjimas. Valdomas Bowers & Wilkins Home programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Apdaila: juoda - auksinė. Matmenys: 4.4 x 21.5 x 26.3 cm. Svoris: 1 kg.

Daugiau informacijos: Bowers & Wilkins Formation Audio

699 €

CABASSE

Cabasse Cabasse Stream Source

Cabasse Stream Source

 

Bevielis tinklo grotuvas, kurį galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais Cabasse Stream serijos gaminiais (Stream  1, Stream 3, Stream AMP). Groja internetinio radijo stotis, WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, ALAC, MP3 failus iš USB laikmenų ir kompiuteriniame namų tinkle esančių kompiuterių (iki 24bit/96kHz) bei per Bluetooth aptX sąsają iš išmaniųjų įrenginių. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Skaitmeninis optinis (TOSLINK) ir analoginis (2xRCA) išėjimai. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pulteliu ir Cabasse programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Apdaila: juoda. Video pristatymas čia.

               

Daugiau informacijos: Cabasse Stream Source

399 €
Cabasse Cabasse Stream AMP

Cabasse Stream AMP

                   

Didelė nuolaida, perkant su priderintomis Cabasse kolonėlėmis!

Bevielis tinklo grotuvas su įmontuotu 2 x 50W arba 4 x 25W (pasirinktinai nustatymuose) stiprintuvu bei papildomais analoginiais (RCA) ir skaitmeniniu (optiniu TOSLINK) įėjimais.  Galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais Cabasse Stream serijos gaminiais (Stream  1, Stream 3, Stream AMP). Groja internetinio radijo stotis, WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, ALAC, MP3 failus iš USB laikmenų ir kompiuteriniame namų tinkle esančių kompiuterių (iki 24bit/96kHz) bei per Bluetooth aptX sąsają iš išmaniųjų įrenginių. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Pradinio stiprintuvo išėjimai (2xRCA) ir išėjimas bosinei kolonėlei prijungti. DEAP garso procesorius optimaliai garso kokybei pasiekti pagal Cabasse kolonėlių modelį ir jų padėti. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pulteliu ir Cabasse programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Apdaila: juoda.

       

    

Daugiau informacijos: Cabasse Stream AMP

599 €
Cabasse Cabasse Stream Base

Cabasse Stream Base

                        

Garso kolonėlė su bevieliu tinklo grotuvu ir stiprintuvu bei 7 garsiakalbiais, kurių bendra galia 150W. 2 aukštadažniai, 4 vidutinių žemų ir vienas 13cm žemadažnis garsiakalbiai. Atkuriamų dažnių diapazonas 50-20.000Hz. Skaitmeninis (optinis TOSLINK) ir analoginis (stereo mini-jack) įėjimai. Groja internetinio radijo stotis, WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, ALAC, MP3 failus iš kompiuteriniame namų tinkle esančių kompiuterių (iki 24bit/96kHz) bei per Bluetooth aptX sąsają iš išmaniųjų įrenginių. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pulteliu ir Cabasse programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Ant viršaus galima statyti televizorių iki 35kg. Matmenys: 8.6 x 65 x 29 cm. Svoris 8.6 kg. Apdaila: juoda.

 

          

Daugiau informacijos: Cabasse Stream Base

599 €
Cabasse Cabasse Stream Bar

Cabasse Stream Bar

                        

Aktyvi garso kolonėlių sistema (soundbar bei žemų dažnių kolonėlė) su įmontuotu tinklo grotuvu, kurią galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais Cabasse Stream serijos gaminiais. Groja internetinio radijo stotis, WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, ALAC, MP3 failus iš USB laikmenų ir kompiuteriniame namų tinkle esančių kompiuterių bei per Bluetooth aptX sąsają iš išmaniųjų įrenginių. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. 2 x HDMI, skaitmeninis optinis (TOSLINK) ir analoginis (minijack) įėjimai. 17 cm žemų dažnių garsiakalbis bosinėje kolonėlėje. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pulteliu ir Cabasse Stream programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Matmenys (a x p x g): 33 x 20 x 40 cm (bosinė kolonėlė), 6.6 x 104.7 x 8.3 cm (soundbar) . Apdaila: juoda. 

                   

Daugiau informacijos: Cabasse Stream Bar

999 €

CAMBRIDGE AUDIO

Cambridge Audio Cambridge Audio CXN v2

Cambridge Audio CXN v2

         

Beveik 20% nuolaida!
 
Tinklo grotuvas - D/A keitiklis su pradinio stiprtinuvo funkcija. Du lygiagrečiai sujungtais  Wolfson WM8740 24-bitų D/A keitikliai. Cambridge Audio ATF2 up-sampling technologija. OLED ekranas. Groja WAV, FLAC, AAC, AIF, AIFC, AIFF, APE,  M4A, M4A (Apple Lossless) ALAC, OGG, WMA, DSD  failus per internetinį tinklą iš kompiuterių, serverių ir per USB (B tipo) lizdą.  Apple AirPlay, Google Chromecast, Spotify ir Tidal servisai, nemokamos internetinės radijo stotys. Bluetooth aptX sąsaja. Laidinis ir WiFi pajungimai. optinis (TOSLINK), koaksialinis ir USB skaitmeniniai įėjimai bei koaksialinis ir optinis išėjimai. Analoginis RCA, balansiniai XLR išėjimai. Valdomas Cambridge Connect programėle Apple bei Android išmaniesiems įrenginiams. Matmenys (a x p x g): 8.5 x 43 x 30.5 cm. Svoris - 3.5 kg. Apdaila: juoda, sidabrinė.
 
Populiariausias britų žurnalas What Hi-Fi? jau 4 metus iš eilės išrinko Cambridge Audio CXN geriausiu tinklo grotuvu savo kainos kategorijoje!
 
       
 
    
 
Specialūs pasiūlymai su šiuo tinklo grotuvu:

Kaina be nuolaidos: 1099€
  

Daugiau informacijos: Cambridge Audio CXN v2

899 €
Cambridge Audio Cambridge Audio Azur 851N

Cambridge Audio Azur 851N

                        

Azur 851 serija

Tinklo grotuvas su dviem lygiagrečiai sujungtais aukštos klasės Analog Devices AD1955 24-bitų D/A keitikliais ir pradiniu stiprintuvu. Cambridge Audio ATF2 up-sampling technologija. OLED ekranas. Groja WAV, FLAC, AAC, AIF, AIFC, AIFF, APE,  M4A, M4A (Apple Lossless) ALAC, OGG, WMA, DSD  failus per internetinį tinklą iš kompiuterių, serverių ir per USB (B tipo) lizdą.  Apple AirPlay. Spotify  ir Tidal servisai, nemokamos internetinės radijo stotys. Bluetooth aptX sąsaja. Laidinis ir WiFi pajungimai. 2 x optiniai (TOSLINK), 2 x koaksialiniai ir  3 x USB skaitmeniniai įėjimai bei koaksialinis ir optinis išėjimai. Analoginis RCA, balansiniai XLR išėjimai. Valdomas Cambridge Connect programėle Apple bei Android išmaniesiems įrenginiams. Matmenys (a x p x g): 11.5 x 43 x 36 cm. Svoris  - 8.1 kg. Apdaila: juoda, sidabrinė. 

Populiariausias britų žurnalas What Hi-Fi? jau 4 metus iš eilės išrinko Cambridge Audio Azur 851N geriausiu tinklo grotuvu savo kainų kategorijoje!

         

 

         

Specialūs pasiūlymai su šiuo tinklo grotuvu:

Daugiau informacijos: Cambridge Audio Azur 851N

1,699 €
Cambridge Audio Cambridge Audio Edge NQ

Cambridge Audio Edge NQ

         

Edge serija

Atneškite savo pradinį stiprintuvą arba tinklo grotuvą ir mainais gausite iki 25% nuolaidą naujajam EDGE NQ!

Aukščiausios klasės Cambridge Audio tinklo grotuvas - pradinis stiprintuvas. OLED ekranas. Groja WAV, FLAC, AAC, AIF, AIFC, AIFF, APE,  M4A, M4A (Apple Lossless) ALAC, OGG, WMA, DSD  failus per internetinį tinklą iš kompiuterių, serverių ir per USB (B tipo) lizdą. Spotify, Tidal, Google Chromecast servisai, nemokamos internetinės radijo stotys. Bluetooth aptX sąsaja. Laidinis ir WiFi pajungimai. 2 x optiniai (TOSLINK), koaksialinis, 2 x USB bei HDMI ARC skaitmeniniai įėjimai. Analoginis RCA, balansiniai XLR išėjimai. Valdomas Cambridge Connect programėle Apple bei Android išmaniesiems įrenginiams. Matmenys (a x p x g): 12 x 46 x 40.5 cm. Svoris  - 10.2 kg. Apdaila: juoda, sidabrinė.

Cambridge Audio EDGE W galios stiprintuvas yra idealus partneris šiam tinklo grotuvui.

         

Daugiau informacijos: Cambridge Audio Edge NQ

3,999 €

COCKTAIL AUDIO

Cocktail Audio Cocktail Audio N15D

Cocktail Audio N15D

         

Beveik 40% nuolaida!

Tinklo grotuvas -  USB D/A keitiklis. Naudojamas ESS ES9018K2M, Sabre³² keitiklis. Groja DSD (DSD64, DSD128, DSD256), DXD(24Bit/352.8KHz),HD WAV(24Bit/192KHz), HD FLAC(24Bit/192KHz), APE/CUE, WAV, FLAC, ALAC, AIFF, AIF, AAC, M4A, MP3, WMA, Ogg Vorbis, PCM, M3U, PLS failus per internetinį tinklą iš kompiuterių, serverių ir per USB (B tipo) lizdą. Palaiko duomenų srautą iki 32bit / 384 kHz.  Spotify, Tidal, Amazon Music servisai, nemokamos internetinės radijo stotys. Palaikomas Tidal MQA formatas. Laidinis ir WiFi pajungimai. Koaksialinis ir optinis išėjimai. Analoginiai RCA išėjimai. 2 x USB lizdai laikmenoms prijungti. Integruotas ausinių stiprintuvas. Galimybė įmontuoti HDD / SSD kietajį diską iki 2TB. Valdomas dedikuota Cocktail Audio programėle. Matmenys (a x p x g): 4.5 x 18 x 18 cm. Apdaila: juoda. 

 

Kaina be nuolaidos: 649€.

Daugiau informacijos: Cocktail Audio N15D

399 €

MARTIN LOGAN

Martin Logan Martin Logan Unison®

Martin Logan Unison®

         

Martin Logan Unison® 

Kompaktiškas bevielis tinklo grotuvas su D/A keitiklius ir pradiniu stiprintuvu. DTS Play-Fi technologija. Analoginiai (2 x RCA), skaitmeniniai optiniai (TOSLINK) įėjimai bei išėjimai. Airplay ir Bluetooth sąsajos. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. DLNA / UPnP standarto palaikymas, leidžiantis groti muzikos failus iki 24bit/192kHz iš kompiuterių ir serverių per WiFi. Internetinė radija. Galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais DTS Play-Fi šeimos gaminiais. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pultu ir DTS Play-Fi Apple arba Android programėle. Ideali vaizdo ir garso sinchronizacija, leidžiant TV arba PC garsą. Apdaila: juoda.

               

Daugiau informacijos: Martin Logan Unison®

469 €
Martin Logan Martin Logan Forte®

Martin Logan Forte®

                   

Martin Logan Forte® 

Kompaktiškas bevielis tinklo grotuvas su DTS Play-Fi technologija ir įmontuotu 2 x 100W stiprintuvu. Analoginiai (2 x RCA) įėjimai. Išėjimas bosinei kolonėlei prijungti. Airplay ir Bluetooth sąsajos. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. DLNA / UPnP standarto palaikymas, leidžiantis groti muzikos failus iki 24bit/192kHz iš kompiuterių ir serverių per WiFi. Internetinė radija. Galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais DTS Play-Fi šeimos gaminiais. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pultu ir DTS Play-Fi Apple arba Android programėle. Ideali vaizdo ir garso sinchronizacija, leidžiant TV arba PC garsą. Apdaila: juoda.

 

 

               

 

Daugiau informacijos: Martin Logan Forte®

729 €
Martin Logan Martin Logan Bravado®

Martin Logan Bravado®

              

Martin Logan Bravado® 

Belaidė garso kolonėlė su įmontuotu DTS Play-Fi technologijos tinklo grotuvu ir 200W D klasės stiprintuvu. Airplay ir Bluetooth sąsajos. Analoginis 3.5mm įėjimas. Išėjimas bosinei kolonėlei prijungti. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. DLNA / UPnP standarto palaikymas, leidžiantis groti muzikos failus iki 24bit/192kHz iš kompiuterių ir serverių per WiFi. Internetinė radija. Valdomas DTS Play-Fi Apple arba Android programėle. Galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais DTS Play-Fi šeimos gaminiais. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Ideali vaizdo ir garso sinchronizacija, leidžiant TV arba PC garsą. 2 x Folded Motion 2.5 x 2.4 cm aukštų ir 12.7 cm žemų dažnių garsiakalbiai. Atkuriamų dažnių juosta 45 - 23.000Hz. Matmenys (a x p x g): 25.7 x 14.2 x 17.3 cm. Svoris - 3.4 kg. Apdaila: juoda, balta.

               

 

Daugiau informacijos: Martin Logan Bravado®

799 €
Martin Logan Martin Logan Crescendo® X

Martin Logan Crescendo® X

                        

Martin Logan Crescendo® X

 
Belaidė garso kolonėlė su įmontuotu DTS Play-Fi technologijos tinklo grotuvu ir bendros 100W galios stiprintuvais. Airplay ir Bluetooth aptX sąsajos. Analoginis 3.5mm įėjimas. Išėjimas bosinei kolonėlei prijungti. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. DLNA / UPnP standarto palaikymas, leidžiantis groti muzikos failus iki 24bit/192kHz iš kompiuterių ir serverių per WiFi. Internetinė radija. Valdomas DTS Play-Fi Apple arba Android programėle. Galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais DTS Play-Fi šeimos gaminiais. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Ideali vaizdo ir garso sinchronizacija, leidžiant TV arba PC garsą. 2 x Folded Motion 2.5x2.4cm aukštų ir 12.7x17.8cm žemų dažnių garsiakalbiai. Atkuriamų dažnių juosta 50 - 23.000Hz. Matmenys (a x p x g): 20.53 x 65.3 x 17.5 cm. Svoris - 6.8 kg. Apdaila: blizgi juoda, riešutas.
 
               

Daugiau informacijos: Martin Logan Crescendo® X

1,399 €
Martin Logan Martin Logan Motion® Vision X

Martin Logan Motion® Vision X

         

Martin Logan Motion® Vision X

Belaidė Soundbar tipo garso kolonėlė su įmontuotu DTS Play-Fi technologijos tinklo grotuvu ir bendros 100W galios stiprintuvais. Airplay ir Bluetooth aptX sąsajos. Analoginis 3.5mm įėjimas. Skaitmeniniai optinis (TOSLINK) ir koaksialinis įėjimai. Išėjimas ir belaidė sąsaja bosinei kolonėlei prijungti. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. DLNA / UPnP standarto palaikymas, leidžiantis groti muzikos failus iki 24bit/192kHz iš kompiuterių ir serverių per WiFi. Internetinė radija. Valdomas DTS Play-Fi Apple arba Android programėle. Galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais DTS Play-Fi šeimos gaminiais. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Ideali vaizdo ir garso sinchronizacija, leidžiant TV arba PC garsą. Trys 2.6x3.6 cm Folded Motion aukštų ir keturi 10.2cm žemų dažnių garsiakalbiai. Atkuriamų dažnių juosta 43 - 23.000Hz. Matmenys (a x p x g): 12.7 x 101.3 x 14.8 cm. Svoris - 9.3 kg. Apdaila: blizgi juoda.

      

 

Daugiau informacijos: Martin Logan Motion® Vision X

2,049 €

NUVO TECHNOLOGIES

NuVo Technologies NuVo P100

NuVo P100

              

Bevielis tinklo grotuvas su įmontuotu 2x20W stiprintuvu, leidžiantis groti muziką iš namų tinkle esančio kompiuterio (MP3, WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC, WAV failai), USB laikmenos, internetinių radijo stočių, Spotify, Deezer ir  išorinio šaltinio per 3.5mm jungtį. Analoginis išėjimas reikalui esant leidžia prijungti šį grotuvą prie jau turimos garso sistemos. Audyssey Dynamic Volume funkcija. Valdymas išmaniaisiais įrenginiais naudojant Apple arba Android programėlę.

     

Daugiau informacijos: NuVo P100

579 €
NuVo Technologies NuVo P200

NuVo P200

         

 

 

Bevielis tinklo grotuvas su įmontuotu 2x60W stiprintuvu, leidžiantis groti muziką iš namų tinkle esančio kompiuterio (MP3, WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC, WAV failai), USB laikmenos, internetinių radijo stočių, Spotify, Deezer ir išmaniųjų įrenginių per Bluetooth aptX sąsają ir išorinio šaltinio per 3.5mm jungtį. Analoginis išėjimas reikalui esant leidžia prijungti šį grotuvą prie jau turimos garso sistemos. Audyssey Dynamic Volume funkcija. Valdymas išmaniaisiais įrenginiais naudojant Apple arba Android programėlę.

 

     

Daugiau informacijos: NuVo P200

729 €
NuVo Technologies NuVo P300

NuVo P300

              

Bevielis tinklo grotuvas, pradinis stiprintuvas, leidžiantis groti muziką iš namų tinkle esančio kompiuterio (MP3, WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC, WAV failai), USB laikmenos, internetinių radijo stočių, išmaniųjų įrenginių per Bluetooth aptX sąsają ir išorinio šaltinio per 3.5mm jungtį. Analoginis išėjimas reikalui esant leidžia prijungti šį grotuvą prie jau turimos garso sistemos. Valdymas išmaniaisiais įrenginiais naudojant Apple arba Android programėlę.

Daugiau informacijos: NuVo P300

429 €
NuVo Technologies NuVo P400

NuVo P400

                   

Belaidė garso kolonėlė, kurią galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais NuVo gaminiais. Groja internetinio radijo stotis, WAV, FLAC, WMA, AIFF, AAC, ALAC, MP3 failus iš USB laikmenų ir kompiuteriniame namų tinkle esančių kompiuterių. Spotify, Deezer servisai. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Analoginis (3.5mm lizdas) įėjimas išoriniam šaltiniui (TV ar CD grotuvui ir pan.) prijungti. NuVo Player App programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Matmenys (a x p x g): 36.8 x 21.7 x 14.9 cm. Apdaila: juoda.

      

Daugiau informacijos: NuVo P400

729 €
NuVo Technologies NuVo P3100

NuVo P3100

         

 

3 zonų bevielis tinklo grotuvas su įmontuotais 2x20W stiprintuvais zonai, leidžiantis kiekvienoje zonoje groti skirtingą muziką iš namų tinkle esančių kompiuterių (MP3, WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC, WAV failai),  USB laikmenų, internetinių radijo stočių, Spotify ir Deezer servisų ir išorinio šaltinio per 3.5mm jungtį. Analoginis išėjimas reikalui esant leidžia prijungti šį grotuvą prie jau turimos garso sistemos. Valdymas išmaniaisiais įrenginiais naudojant Apple arba Android programėlę.

 

   

Daugiau informacijos: NuVo P3100

2,100 €
NuVo Technologies NuVo P3500

NuVo P3500

              

3 zonų bevielis tinklo grotuvas su įmontuotais 2x100W stiprintuvais zonai, leidžiantis kiekvienoje zonoje groti skirtingą muziką iš namų tinkle esančių kompiuterių (MP3, WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC, WAV failai),  USB laikmenų, internetinių radijo stočių, Spotify, Deezer ir išorinio šaltinio per 3.5mm jungtį. Valdymas išmaniaisiais įrenginiais naudojant Apple arba Android programėlę. Matmenys (a x p x g): 5 x 41 x 24 cm. Svoris: 5 kg. Apdaila: juoda.

      

Daugiau informacijos: NuVo P3500

3,600 €
NuVo Technologies NuVo P4300

NuVo P4300

                   

3 zonų bevielis tinklo grotuvas su įmontuotais 2x55W stiprintuvais zonai, leidžiantis kiekvienoje zonoje groti skirtingą muziką iš namų tinkle esančių kompiuterių (MP3, WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC, WAV failai),  USB laikmenų, internetinių radijo stočių, Deezer ir išorinio šaltinio per 3.5mm jungtį. Analoginis išėjimas reikalui esant leidžia prijungti šį grotuvą prie jau turimos garso sistemos. Valdymas išmaniaisiais įrenginiais naudojant Apple arba Android programėlę.

      

Daugiau informacijos: NuVo P4300

2,800 €
NuVo Technologies NuVo Music Port

NuVo Music Port

         

Tinklo grotuvas NuVo daugiakambarinėms sistemoms su 4 atskirais nepriklausomais garso šaltiniais. Turi integruotą 320GB kietajį diską. Groja internetines radijo stotis, palaiko Spotify, Deezer servisus. Rodo atlikėjo ir albumo informaciją ant NuVo sieninių valdiklių. Naudojamas kartu su Essentia, Grand Concerto ir Renovia sistemomis. Valdomas programėlėmis išmaniesiems Apple ir Android įrenginiams.

     

Daugiau informacijos: NuVo Music Port

2,990 €
NuVo Technologies NuVo Music Port Elite

NuVo Music Port Elite

         

Tinklo grotuvas daugiakambarinėms NuVo sistemoms, vienu metu galintis tiekti 4 skirtingus garso srautus. Turi integruotą 640GB kietajį diską. Groja internetines radijo stotis, palaiko Spotify, Deezer servisus. Groja muziką iš namų tinkle esančio kompiuterio ar NAS (MP3, WMA, AAC, OGG Vorbis, FLAC, WAV failai). IP kontrolės moduliai, skirti Crestron, AMX, URC, RTI sistemoms. Rodo atlikėjo ir albumo informaciją ant NuVo sieninių valdiklių. Naudojamas kartu su Essentia, Grand Concerto ir Renovia sistemomis.

     

Daugiau informacijos: NuVo Music Port Elite

3,990 €

PARADIGM

Paradigm Paradigm PW Link

Paradigm PW Link

              

Kompaktiškas bevielis tinklo grotuvas su DTS Play-Fi technologija. Analoginiai (2 x RCA), skaitmeniniai optiniai (TOSLINK) įėjimai bei išėjimai. Airplay ir Bluetooth aptX sąsajos. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. DLNA / UPnP standarto palaikymas, leidžiantis groti muzikos failus iki 24bit/192kHz iš kompiuterių ir serverių per WiFi. Internetinė radija. Galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais DTS Play-Fi šeimos gaminiais. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pultu ir DTS Play-Fi Apple arba Android programėle. Ideali vaizdo ir garso sinchronizacija, leidžiant TV arba PC garsą. Apdaila: juoda.

               

Daugiau informacijos: Paradigm PW Link

409 €
Paradigm Paradigm PW Amp

Paradigm PW Amp

              

Kompaktiškas bevielis tinklo grotuvas su DTS Play-Fi technologija ir įmontuotu 2 x 100W stiprintuvu. Analoginiai (2 x RCA) įėjimai. Išėjimas bosinei kolonėlei prijungti. Airplay ir Bluetooth sąsajos. Spotify, Deezer ir Tidal servisai. DLNA / UPnP standarto palaikymas, leidžiantis groti muzikos failus iki 24bit/192kHz iš kompiuterių ir serverių per WiFi. Internetinė radija. Galima apjungti į daugiakambarinę garso sistemą kartu su kitais DTS Play-Fi šeimos gaminiais. Bevielis WiFi ir laidinis Ethernet pajungimas. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pultu ir DTS Play-Fi Apple arba Android programėle. Ideali vaizdo ir garso sinchronizacija, leidžiant TV arba PC garsą. Apdaila: juoda.

               

Daugiau informacijos: Paradigm PW Amp

579 €

TEAC

TEAC TEAC NT-503

TEAC NT-503

                             

35% nuolaida!

Tinklo grotuvas - D/A keitiklis. Groja internetines radijo stotis, DSD (5.6MHz), WAV / FLAC (iki 192kHz), AAC, ALAC, WMA, OGG, MP3 audio failus iš namų tinkle esančių kompiuterių ir USB laikmenų. Aukšta kokybė per Bluetooth aptX sąsają iš išmaniųjų įrenginių. Tidal ir Qobuz servisai. Laidinis Ethernet prjungimas prie tinklo. Analoginiai RCA ir XLR (balansiniai) išėjimai. Balansinis ausinių išėjimas su garso reguliavimu. USB DAC palaiko 12.2MHz DSD ir 384kHz/32 bit PCM atkūrimą iš kompiuterių per USB laidą. Optinis ir koaksialinis skaitmeniniai įėjimai. Dvigubi Asahi Kasei Microdevices Corporation AK4497 D/A keitikliai. Valdomas komplekte esančių distanciniu pultu ir TEAC HR Streamer programėle išmaniesiems įrenginiams. Matmenys (a x p x g): 8.1 x 29 x 24.9 cm. Svoris  - 3.9 kg. Apdaila: juoda.

Kaina be nuolaidos: 1199€.

 

Daugiau informacijos: TEAC NT-503

779 €
TEAC TEAC CD-P800NT

TEAC CD-P800NT

                             

Universalus CD ir tinklo grotuvas. Groja CD ir CD-R/RW diskus, internetines radijo stotis, DSD, WAV, FLAC, AAC, ALAC, WMA, OGG, MP3 audio failus iš namų tinkle esančių kompiuterių, WAV ir FLAC audio failus iš iPhone/iPad/USB laikmenų per priekinį USB įėjimą (iki 24bit/192kHz ir DSD128/5.6MHz) ir audio failus iš USB laikmenų per gale esantį įėjimą (WAV iki 24bit/96kHz ir DSD64/2.8MHz). BurrBrown PCM1795 D/A keitiklis. Laidinis ETHERNET pajungimas. Skaitmeniniai COAX ir OPTICAL išėjimai. Analoginiai RCA išėjimai. Ausinių išėjimas su garso reguliavimu. Valdomas sukomplektuotu distancinio valdymo pultu ir "TEAC AVR Remote" programėle Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams. Matmenys (a x p x g): 10.1 x 43.5 x 37.8 cm. Svoris  - 4.9kg. Apdaila: juoda.

  

Daugiau informacijos: TEAC CD-P800NT

399 €
TEAC TEAC NT-505

TEAC NT-505

              

Tinklo grotuvas - D/A keitiklis. Groja internetines radijo stotis, DSD (5.6MHz), WAV / FLAC (iki 192kHz), AAC, ALAC, WMA, OGG, MP3 audio failus iš namų tinkle esančių kompiuterių ir USB laikmenų. Aukšta kokybė per Bluetooth aptX sąsają iš išmaniųjų įrenginių. Tidal ir Qobuz servisai. Laidinis Ethernet prjungimas prie tinklo. Analoginiai RCA ir XLR (balansiniai) išėjimai. Balansinis ausinių išėjimas su garso reguliavimu. USB DAC palaiko 22.6MHz DSD ir 768kHz/32 bit PCM atkūrimą iš kompiuterių per USB laidą. MQA dekodavimas. Optinis ir koaksialinis skaitmeniniai įėjimai. Dvigubi Asahi Kasei Microdevices Corporation AK4497 D/A keitikliai. Valdomas komplekte esančių distanciniu pultu ir TEAC HR Streamer programėle išmaniesiems įrenginiams. Matmenys (a x p x g): 8.1 x 29 x 24.9 cm. Svoris  - 3.9 kg. Apdaila: juoda, sidabrinė.

   

Daugiau informacijos: TEAC NT-505

1,699 €