AUDIO NOTE

Audio Note Audio Note TT One DELUXE

Audio Note TT One DELUXE

              

Vinilinių plokštelių grotuvas su vienu varikliu. Sluoksniuotos beržo faneros korpusas, dengtas juoda, raudonmedžio arba vyšnios natūralia faneruote. Spyruoklinė pakaba, akrilinis diskasŠiam grotuvui rekomenduojame Audio Note ARM One/II arba ARM Two/II tonarmą ir IQ1 arba IQ3 MM tipo galvutę.
 
Standartinė natūralios faneruotės apdaila: juodas ąžuolas, vyšnia, raudonmedis.
Už papildomą mokestį - lakuota balta, lakuota juoda, nestandartinė natūralios faneruotės apdaila, nestandartinė lakuota natūralios faneruotės apdaila. 

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

 

Daugiau informacijos: Audio Note TT One DELUXE

0 €
Audio Note Audio Note TT Two DELUXE

Audio Note TT Two DELUXE

              

Vinilinių plokštelių grotuvas su dviem varikliais Sluoksniuotos beržo faneros korpusas, dengtas juoda, raudonmedžio arba vyšnios natūralia faneruote. Spyruoklinė pakaba, akrilinis diskas. Šiam grotuvui rekomenduojame Audio Note ARM Three/II tonarmą ir IQ3 MM tipo galvutę arba Audio Note IO1 MC tipo galvutę su transformatoriumi Audio Note AN-S3L. Garso kokybę galima dar labiau pagerinti, naudojant išorinį maitinimo šaltinį Audio Note TT PSU.
 
Standartinė natūralios faneruotės apdaila: juodas ąžuolas, vyšnia, raudonmedis.
Su priemoka - lakuota balta, lakuota juoda, nestandartinė natūralios faneruotės apdaila, nestandartinė lakuota natūralios faneruotės apdaila.

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note TT Two DELUXE

0 €
Audio Note Audio Note TT PSU

Audio Note TT PSU

Galingas ir precizinis išorinis maitinimo šaltinis visoms Audio Note TT One ir AN Two plokštelių grotuvų versijoms. Palaiko labai stabilų ir tikslų plokštelės sukimosi greitį ir tuo užtikrina juntamą plokštelių grotuvų garso pagerėjimą. Apdailos - juoda, sidabrinė.
 
Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note TT PSU

0 €
Audio Note Audio Note TT Three

Audio Note TT Three

                                  

Vinilinių plokštelių grotuvas su trimis motorais ir išoriniu maitinimo šaltiniu. Spyruoklinė pakaba, akrilinis diskas. Yra keturios skirtingo lygio maitinimo šaltinių versijos: PSU1, PSU2, PSU3 ir PSU4. Apdaila: matinė juoda, matinė balta ir blizgi juoda už papildomą mokestį.

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note TT Three

0 €
Audio Note Audio Note TT Three 0.5 Reference

Audio Note TT Three 0.5 Reference

         

Aukščiausio lygio plokštelių grotuvas su trim varikliais ir galingu išoriniu maitinimo šaltiniu. Šiam grotuvui rekomenduojame Audio Note AN-1s/SOGON tonarmą ir IOGold MC tipo galvutę su Audio Note AN-S5L transformatoriumi.

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note TT Three 0.5 Reference

0 €
Audio Note Audio Note TT Three Reference

Audio Note TT Three Reference

         

Aukščiausio lygio plokštelių grotuvas su trim varikliais, atskirais maitinimo šaltiniais kiekvienam varikliui ir išoriniu valdymo procesoriumi. Šiam grotuvui rekomenduojame Audio Note AN-1s/SOGON 6 wire tonarmą ir  IOLtd MC tipo galvutę su Audio Note AN-S9L transformatoriumi.
 
Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note TT Three Reference

0 €