Prekės /

Plokštelių atkūrimo technika

/

Plokštelių grotuvai

AUDIO NOTE

Audio Note Audio Note TT One DELUXE

Audio Note TT One DELUXE

              

Vinilinių plokštelių grotuvas su vienu varikliu. Sluoksniuotos beržo faneros korpusas, dengtas juoda, raudonmedžio arba vyšnios natūralia faneruote. Spyruoklinė pakaba, akrilinis diskasŠiam grotuvui rekomenduojame Audio Note ARM One/II arba ARM Two/II tonarmą ir IQ1 arba IQ3 MM tipo galvutę.
 
Standartinė natūralios faneruotės apdaila: juodas ąžuolas, vyšnia, raudonmedis.
Už papildomą mokestį - lakuota balta, lakuota juoda, nestandartinė natūralios faneruotės apdaila, nestandartinė lakuota natūralios faneruotės apdaila. 

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

 

Daugiau informacijos: Audio Note TT One DELUXE

0 €
Audio Note Audio Note TT Two DELUXE

Audio Note TT Two DELUXE

              

Vinilinių plokštelių grotuvas su dviem varikliais Sluoksniuotos beržo faneros korpusas, dengtas juoda, raudonmedžio arba vyšnios natūralia faneruote. Spyruoklinė pakaba, akrilinis diskas. Šiam grotuvui rekomenduojame Audio Note ARM Three/II tonarmą ir IQ3 MM tipo galvutę arba Audio Note IO1 MC tipo galvutę su transformatoriumi Audio Note AN-S3L. Garso kokybę galima dar labiau pagerinti, naudojant išorinį maitinimo šaltinį Audio Note TT PSU.
 
Standartinė natūralios faneruotės apdaila: juodas ąžuolas, vyšnia, raudonmedis.
Su priemoka - lakuota balta, lakuota juoda, nestandartinė natūralios faneruotės apdaila, nestandartinė lakuota natūralios faneruotės apdaila.

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note TT Two DELUXE

0 €
Audio Note Audio Note TT PSU

Audio Note TT PSU

Galingas ir precizinis išorinis maitinimo šaltinis visoms Audio Note TT One ir AN Two plokštelių grotuvų versijoms. Palaiko labai stabilų ir tikslų plokštelės sukimosi greitį ir tuo užtikrina juntamą plokštelių grotuvų garso pagerėjimą. Apdailos - juoda, sidabrinė.
 
Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note TT PSU

0 €
Audio Note Audio Note TT Three

Audio Note TT Three

                                  

Vinilinių plokštelių grotuvas su trimis motorais ir išoriniu maitinimo šaltiniu. Spyruoklinė pakaba, akrilinis diskas. Yra trys skirtingo lygio maitinimo šaltinių versijos: PSU1, PSU2 ir PSU3. Apdaila: matinė juoda, matinė balta ir blizgi juoda už papildomą mokestį.

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note TT Three

0 €
Audio Note Audio Note TT Three 0.5 Reference

Audio Note TT Three 0.5 Reference

         

Aukščiausio lygio plokštelių grotuvas su trim varikliais ir galingu išoriniu maitinimo šaltiniu. Šiam grotuvui rekomenduojame Audio Note AN-1s/SOGON tonarmą ir IOGold MC tipo galvutę su Audio Note AN-S5L transformatoriumi.

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note TT Three 0.5 Reference

0 €
Audio Note Audio Note TT Three Reference

Audio Note TT Three Reference

         

Aukščiausio lygio plokštelių grotuvas su trim varikliais, atskirais maitinimo šaltiniais kiekvienam varikliui ir išoriniu valdymo procesoriumi. Šiam grotuvui rekomenduojame Audio Note AN-1s/SOGON 6 wire tonarmą ir  IOLtd MC tipo galvutę su Audio Note AN-S9L transformatoriumi.
 
Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note TT Three Reference

0 €

CAMBRIDGE AUDIO

Cambridge Audio Cambridge Audio Alva TT

Cambridge Audio Alva TT

                                  

Atneškite savo plokštelių grotuvą ir mainais gausite 20% nuolaidą naujajam ALVA!

Plokštelių grotuvas su įmontuotu korekciniu stiprintuvu ir Bluetooth aptX HD sąsaja. Tiesioginė (Direct-Drive) pavara, aukšto lygio aukšto išėjimo MC galvutė bei precizinis tonearmas. Matmenys (a x p x g): 13.9 x 43.5 x 36.8 cm. Svoris - 11kg. Plokštelių grotuvo dangtis komplekte.

Puikus partneris Cambridge Audio Azur arba Edge sistemai. 

600€ nuolaida perkant kartu su CXN bei CXA80 komplektu.

1000€ nuolaida perkant kartu su Azur 851N bei Azur 851A komplektu.

1600€ nuolaida perkant kartu su Edge NQ bei Edge W komplektu.

Kaina be nuolaidos: 1699€

Daugiau informacijos: Cambridge Audio Alva TT

1,359 €

LUXMAN

Luxman LUXMAN PD-171A

LUXMAN PD-171A

15% nuolaida!

Hi-end klasės plokštelių grotuvas su tonarmu, be galvutės. 33/45 greičiai. Galingas variklis su labai tiksliu ir galingu maitinimo šaltiniu, dirželinė pavara. Precizinis aliumininis 5 kg diskas. Spyruoklinė pakaba su kombinuota medžio - metalo vibracijų gesinimo sistema. Stroboskopas. Matmenys (a x p x g): 195 x 492 x 407mm (su dangčiu). Svoris - 23kg. Galima užsakyti ir be tonarmo, kaina - 6,700€.

Kaina be nuolaidos: 7490€

Daugiau informacijos: LUXMAN PD-171A

6,360 €

REGA

Rega Rega Planar 1 / Carbon

Rega Planar 1 / Carbon

         

15% nuolaida!

Plokštelių grotuvas su naujausiu RB110 tonarmu ir Carbon galvute. 24V mažatriukšmis sinchroninis variklis. Tonarme panaudoti dar tikslesni mažesnės trinties patentuoti guoliai. Naujas 23mm storio didesnės masės diskas iš fenolio. Blizgiu akrilu laminuotas korpusas. Apdaila: blizgi balta, blizgi juoda. Grotuvo dangtis komplekte.

Populiariausias britų žurnalas What Hi-Fi? jau tris metus iš eilės išrinko Rega Planar 1 geriausiu plokštelių grotuvu savo kainų kategorijoje!

  

Kaina be nuolaidos: 349€

Daugiau informacijos: Rega Planar 1 / Carbon

299 €
Rega Rega Planar 1 Plus / Carbon

Rega Planar 1 Plus / Carbon

                                  

15% nuolaida!

Plokštelių grotuvas su įmontuotu MM korekciniu stiprintuvu, RB110 tonarmu bei Carbon galvute. 24V mažatriukšmis sinchroninis variklis. Tonarme panaudoti ypač tikslūs, mažos trinties patentuoti guoliai. 23mm storio didesnės masės diskas iš fenolio. Blizgiu akrilu laminuotas korpusas. Apdaila: blizgi balta, blizgi juoda. Grotuvo dangtis komplekte.

Kaina be nuolaidos: 449€

 

Daugiau informacijos: Rega Planar 1 Plus / Carbon

380 €
Rega Rega Planar 2 / Carbon

Rega Planar 2 / Carbon

                                            

15% nuolaida!

Plokštelių grotuvas su naujausiu RB220 tonarmu ir Carbon galvute. 24V mažatriukšmis sinchroninis variklis. Tonarme panaudoti dar tikslesni mažesnės trinties guoliai tvirtesniame korpuse. Naujas stiklinis diskas iš Optiwhite stiklo. Blizgiu akrilu laminuotas tvirtas ir lengvas korpusas. Apdaila: blizgi balta, blizgi juoda. Grotuvo dangtis komplekte.

  

Kaina be nuolaidos: 549€

Daugiau informacijos: Rega Planar 2 / Carbon

466 €
Rega Rega Planar 3

Rega Planar 3

              

15% nuolaida!

Plokštelių grotuvas su naujausiu RB330 tonarmu, be galvutės. Tonarme panaudoti dar tikslesni mažesnės trinties guoliai tvirtesniame korpuse, geresnis mažo talpumo kabelis su Neutrik kištukais bei atnaujintas minkšto plieno svarelis. Toliau ištobulinta novatoriška Double Brace technologija - naujas, tvirtesnis lengvas korpusas papildomai sutvirtintas esminėse vietose. Naujas stiklinis diskas iš Optiwhite stiklo. Blizgiu akrilu laminuotas korpusas. Galima pasiekti dar geresnę garso kokybę naudojant išorinį maitinimo šaltinį TT PSU už 249€. Apdaila: blizgi balta, blizgi juoda, blizgi raudona. Grotuvo dangtis komplekte.

Tik geriausi Hi-Fi žurnalų įvertinimai įrodo, kad Rega Planar 3 yra absoliučiai geriausias plokštelių grotuvas savo kainos kategorijoje!

          

Kaina be nuolaidos: 799€

 

Daugiau informacijos: Rega Planar 3

679 €
Rega Rega Planar 3 / Elys 2

Rega Planar 3 / Elys 2

                                            

15% nuolaida!

Plokštelių grotuvas su naujausiu RB330 tonarmu ir Elys 2 galvute. Tonarme panaudoti dar tikslesni mažesnės trinties guoliai tvirtesniame korpuse, geresnis mažo talpumo kabelis su Neutrik kištukais bei atnaujintas minkšto plieno svarelis. Toliau ištobulinta novatoriška Double Brace technologija - naujas, tvirtesnis lengvas korpusas papildomai sutvirtintas esminėse vietose. Naujas stiklinis diskas iš Optiwhite stiklo. Blizgiu akrilu laminuotas korpusas. Galima pasiekti dar geresnę garso kokybę naudojant išorinį maitinimo šaltinį TT PSU už 249€. Apdaila: blizgi balta, blizgi juoda, blizgi raudona. Grotuvo dangtis komplekte.

Tik geriausi Hi-Fi žurnalų įvertinimai įrodo, kad Rega Planar 3 yra absoliučiai geriausias plokštelių grotuvas savo kainos kategorijoje!

         

Kaina be nuolaidos: 949€

Daugiau informacijos: Rega Planar 3 / Elys 2

805 €
Rega Rega Planar 6

Rega Planar 6

                             

15% nuolaida!

Plokštelių grotuvas su rankų darbo RB330 tonarmu, be galvutės. Korpusas pagamintas iš kosmoso industrijoje naudojamų ypač lengvų medžiagų. Rega Double Brace technologija - įbrėžimams atsparus korpusas papildomai sutvirtintas aliumininiais elementais esminėse vietose. Dviejų sluoksnių stiklinis diskas. Naujasis Rega 24v motoras individualiai suderintas su komplekte esančiu išoriniu maitinimo šaltiniu NEO PSU bei jau gamykoje uždedamas "Rega Upgrade Belt Drive" dirželis. Apdaila: atspari įbrėžimams Polaris Grey (matinė tamsiai pilka).  Grotuvo dangtis komplekte.

Komplektacija su Exact MM galvute: 1400€ (Kaina be nuolaidos: 1649€)
Komplektacija su Ania MC galvute: 1610€ (Kaina be nuolaidos: 1899€) 

            

Kaina be nuolaidos: 1299€

Daugiau informacijos: Rega Planar 6

1,100 €
Rega Rega Planar 8

Rega Planar 8

                                            

Plokštelių grotuvas su naujausiu rankų darbo RB880 tonarmu, be galvutės. Unikali konstrukcija - ypač lengvas pagrindas atskirtas nuo likusios korpuso dalies su dangčiu. Novatoriška Double Brace technologija - pagrindas papildomai sutvirtintas magnio ir specialaus plastiko elementais esminėse vietose. Trijų sluoksnių stiklinis diskas ant labai tiksliai pagaminto aliuminio pagrindo. Naujasis Rega 24v motoras individualiai suderintas su komplekte esančiu išoriniu maitinimo šaltiniu NEO PSU. Apdaila: lakuota juoda. Grotuvo dangtis komplekte.

 

Daugiau informacijos: Rega Planar 8

2,199 €
Rega Rega RP10

Rega RP10

                   

Plokštelių grotuvas su RB2000 tonarmu, be galvutės. Unikali konstrukcija - ypač lengvas pagrindas atskirtas nuo likusios korpuso dalies su dangčiu. Novatoriška Double Brace technologija - pagrindas papildomai sutvirtintas magnio ir specialaus plastiko elementais esminėse vietose. Keramikinis diskas ant labai tiksliai pagaminto aliuminio pagrindo. Komplekte specialiai šiam grotuvui sukonstruotas išorinis maitinimo šaltinis RP10 PSU, kartu su labai tyliu varikliu užtikrinantis labai stabilų ir be vibracijų disko sukimą. Apdaila: lakuota juoda. Grotuvo dangtis komplekte.

Daugiau informacijos: Rega RP10

4,000 €

ROKSAN

Roksan Roksan Radius 7

Roksan Radius 7

         

15% nuolaida!
 
Plokštelių grotuvas su Roksan Nima tonearmu. Pagrindas ir diskas pagaminti iš akrilo. 33 / 45 greičiai. Svoris: 7kg. Galima ir rožinė apdaila.
 
Grotuvo kaina be tonearmo: 1850€.
 
Kaina be nuolaidos: 2500€

Daugiau informacijos: Roksan Radius 7

2,125 €
Roksan Roksan Xerxes 20+

Roksan Xerxes 20+

                                                                                    

Aukščiausios klasės Roksan plokštelių grotuvas (be tonearmo). Specialios konstrukcijos 3 lygių izoliuojanti nuo išorinių vibracijų sistema. Labai tikslus aliumininis dviejų dalių diskas. Gali būti komplektuojamas su bet kuriuo Roksan ar kitu atitinkamo lygio tonearmu. Apdaila: blizgi juoda, blizgi balta, blizgus raudonmedis. Svoris: 12kg. Grotuvui reikalingas išorinis maitinimo šaltinis - standartinis Roksan XPS 7 (600€) arba galingas ir ypač tikslus Roksan RPM (2000€).

Daugiau informacijos: Roksan Xerxes 20+

4,000 €
Roksan Roksan XPS 7

Roksan XPS 7

Standartinis išorinis maitinimo šaltinis Roksan Xerxes plokštelių grotuvui. Užtikrina labai stabilų ir tikslų plokštelės sukimosi greitį. Apdaila: juoda. 

Daugiau informacijos: Roksan XPS 7

600 €
Roksan Roksan Reference Phono Speed Control RPM

Roksan Reference Phono Speed Control RPM

         

 
Galingas aukščiausios klasės išorinis maitinimo šaltinis Roksan Xerxes 20+ plokštelių grotuvui. Palaiko labai stabilų ir tikslų plokštelės sukimosi greitį. Apdailos - juoda, sidabrinė.

 

Daugiau informacijos: Roksan Reference Phono Speed Control RPM

2,000 €

TEAC

TEAC TEAC TN-180BT

TEAC TN-180BT

                   

15% nuolaida!

Plokštelių grotuvas su įmontuotu MM korekciniu stiprintuvu, USB išėjimu, Bluetooth siųstuvu bei automatiniu išsijungimu. Dirželinė pavara, 9" tonarmas, plastikinis diskas su guminiu pagrindu plokštelei, tvirtas MDF korpusas, TEAC MM galvutė. 33/45/78 greičiai. Matmenys (a x p x g): 10.5 x 42 x 35.6 cm. Svoris - 4.9kg. Apdailos: matinė juoda, vyšninė, matinė balta.

Kaina be nuolaidos: 199€

Daugiau informacijos: TEAC TN-180BT

169 €
TEAC TEAC TN-280BT

TEAC TN-280BT

                             

15% nuolaida!

Plokštelių grotuvas su įmontuotu MM korekciniu stiprintuvu, Bluetooth siųstuvu ir USB išėjimu. Dirželinė pavara, 9" tonarmas, lieto aliuminio diskas, tvirtas MDF korpusas, TEAC MM galvutė. 33/45 greičiai. Matmenys (a x p x g): 11.7 x 42 x 35.6 cm. Svoris - 4.9kg. Apdailos: matinė juoda, riešutas.

Kaina be nuolaidos: 299€.

 

Daugiau informacijos: TEAC TN-280BT

250 €
TEAC TEAC TN-300

TEAC TN-300

15% nuolaida!

Plokštelių grotuvas su įmontuotu MM korekciniu stiprintuvu ir USB išėjimu. Dirželinė pavara, 9" tonarmas, lieto aliuminio diskas, tvirtas MDF korpusas, dengtas laku, Audio-Technica AT95E MM galvutė. 33/45 greičiai. Matmenys (a x p x g): 11.7 x 42 x 35.6 cm. Svoris - 4.9kg. Apdaila: natūralus medis.

Kaina be nuolaidos: 399€

Daugiau informacijos: TEAC TN-300

339 €
TEAC TEAC TN-400BT

TEAC TN-400BT

                                       

15% nuolaida!

Plokštelių grotuvas su įmontuotu MM korekciniu stiprintuvu, 16-bit/48kHz USB išėjimu ir aukštos kokybės Bluetooth® aptX® siųstuvu, leidžiančiu klausytis plokštelių bevielėmis ausinėmis ir kolonėlėmis. Dirželinė pavara, 9" tonarmas, lieto aliuminio diskas, tvirtas MDF korpusas, Audio-Technica AT95E MM galvutė, paauksuoti RCA išėjimo lizdai. 33/45/78 greičiai. Matmenys (a x p x g): 11.7 x 42 x 35.6 cm. Svoris - 4.9 kg. Apdailos: matinės raudona, balta, sidabrinė, pilka bei natūralus riešutmedis.

Kaina be nuolaidos: 499€

Daugiau informacijos: TEAC TN-400BT

420 €
TEAC TEAC TN-550

TEAC TN-550

                   

15% nuolaida!

Plokštelių grotuvas su dirželine pavara. Skaidrus 16mm akrilinis diskas, 9" tonarmas, tvirtas MDF korpusas su marmuriniu paviršium, Audio-Technica AT100E MM galvutė, reguliuojamo aukščio kojelės. 33/45 greičiai. Matmenys (a x p x g): 11.7 x 42 x 35.6 cm. Svoris 9kg. Apdaila: juodas marmuras.

Kaina be nuolaidos: 799€

Daugiau informacijos: TEAC TN-550

679 €
TEAC TEAC TN-570

TEAC TN-570

                   

15% nuolaida!

Plokštelių grotuvas su įmontuotu MM korekciniu stiprintuvu bei 16-bit/48kHz USB ir 24-bit/192kHz optiniu išėjimais. Dirželinė pavara. Skaidrus 16mm akrilinis diskas, 9" tonarmas, tvirtas MDF korpusas su marmuriniu paviršium, Audio-Technica AT100E MM galvutė, reguliuojamo aukščio kojelės. 33/45 greičiai. Matmenys (a x p x g): 11.7 x 42 x 35.6 cm. Svoris 9kg. Apdaila: juodas marmuras.

Kaina be nuolaidos: 999€

Daugiau informacijos: TEAC TN-570

849 €
TEAC TEAC MC-D800

TEAC MC-D800

                                                 

15% nuolaida!

Garso sistema su vinilinių plokštelių grotuvu ir garso kolonėlėmis. Įmontuotas CD grotuvas, radijo imtuvas, USB įėjimas ir Bluetooth sąsaja. Groja 33, 45 ir 78 greičio vinilines plokšteles, CD/CD-R/CD-RW kompaktinius diskus (atkuria ir MP3 failus iš šių diskų), AM/FM radijo stotis, MP3 ir WMA failus iš USB laikmenų ir muziką iš telefonų ir išmaniųjų įrenginių per Bluetooth sąsają. 1 RCA analoginis įėjimas papildomai garso įrangai pajungti. Išėjimas (2 x RCA) naudoti kaip atskirą plokštelių grotuvą. Ausinių išėjimas. Sistemos galingumas 2 x 10W. Dviejų juostų garso kolonėlės. Tembrų reguliavimas. Informatyvus displėjus. Laikrodis su žadintuvo funkcija. Sistemos matmenys (be kolonėlių, a x p x g): 20.6 x 40 x 38.6 cm, svoris 6.6 kg. Kolonėlių matmenys (vienos kolonėlės, a x p x g): 22.4 x 14.4 x 15.4 cm, svoris 2.8 kg.

Kaina be nuolaidos: 349€

Daugiau informacijos: TEAC MC-D800

299 €
TEAC TEAC LP-R500

TEAC LP-R500

              

Garso sistema su vinilinių plokštelių grotuvu ir garso kolonėlėmis. Įmontuotas CD grotuvas, radijo imtuvas ir kasečių grotuvas. Groja 33, 45 ir 78 greičio vinilines plokšteles, CD/CD-R/CD-RW kompaktinius diskus (atkuria ir MP3 failus iš šių diskų), AM/FM radijo stotis. 1 RCA analoginis įėjimas papildomai garso įrangai pajungti. Išėjimas (2 x RCA) naudoti kaip atskirą plokštelių grotuvą. Ausinių išėjimas. Sistemos galingumas 2 x 3,5W. Plačiajuosčiai garsiakalbiai. Tembrų reguliavimas. Informatyvus displėjus. Laikrodis su žadintuvo funkcija. Sistemos matmenys  a x p x g): 23 x 47 x 39 cm, svoris 11 kg. 

 

 

Daugiau informacijos: TEAC LP-R500

429 €