Prekės /

D/A Keitikliai

/ Audio Note /

Audio Note DAC 0.1x

AUDIO NOTE

Audio Note Audio Note DAC 0.1x

Audio Note DAC 0.1x

D/A keitiklis be skaitmeninio filtro, Philips TDA1543 keitiklis, COAX ir USB įėjimai, išėjimo grandinė su 6111WA lempa ir alavo folijos kondensatoriais. Apdaila: juoda arba sidabrinė.

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note DAC 0.1x

0 €
Audio Note Audio Note DAC 1.1x/II

Audio Note DAC 1.1x/II

D/A keitiklis be skaitmeninio filtro, Analogue Devices AD1865 keitiklis, išėjimo grandinė su ECC88 lempomis ir aliuminio folijos kondensatoriais. Apdaila: juoda arba sidabrinė.

 

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note DAC 1.1x/II

0 €
Audio Note Audio Note DAC 1.1x/II Signature

Audio Note DAC 1.1x/II Signature

D/A keitiklis be skaitmeninio filtro, Analogue Devices AD1865 keitiklis, geresnėmis detalėmis (tantalinės varžos, Cerafine kondensatoriai, AN-C laidais), išėjimo grandinė su ECC88 lempomis ir vario folijos kondensatoriais. Apdaila: juoda arba sidabrinė.

 

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note DAC 1.1x/II Signature

0 €
Audio Note Audio Note DAC 2.1x

Audio Note DAC 2.1x

         

D/A keitiklis be skaitmeninio ir analoginio filtrų, Analogue Devices AD1865 keitiklis, AN™ I/V transformatoriai, išėjimo grandinė su ECC88 lempomis ir vario folijos kondensatoriais. Apdaila: juoda arba sidabrinė.

 

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note DAC 2.1x

0 €
Audio Note Audio Note DAC 2.1x Signature

Audio Note DAC 2.1x Signature

              

D/A keitiklis be skaitmeninio ir analoginio filtrų, Analogue Devices AD1865 keitiklis, AN™ I/V transformatoriai, geresnės detalės (tantaliniai rezistoriai, Cerafine kondensatoriai), išėjimo grandinė su ECC88 lempomis ir vario folijos kondensatoriais, maitinimo šaltinyje panaudotas kenotronas (lempa) ir droselis. Apdaila: juoda arba sidabrinė.

 

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note DAC 2.1x Signature

0 €
Audio Note Audio Note DAC 3.1x Balanced

Audio Note DAC 3.1x Balanced

         

D/A keitiklis be skaitmeninio ir analoginio filtrų, Analogue Devices AD1865 keitiklis, AN™ I/V transformatoriai, geresnės detalės (tantaliniai rezistoriai, Cerafine kondensatoriai), išėjimo grandinė su ECC88 lempomis ir transformatoriais, Audio Note Galahad maitinimo šaltinis su kenotroniniu lygintuvu ir lempiniu stabilizatoriumi. Apdaila: juoda arba sidabrinė.

 

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note DAC 3.1x Balanced

0 €
Audio Note Audio Note DAC 4.1x Balanced

Audio Note DAC 4.1x Balanced

         

D/A keitiklis be skaitmeninio ir analoginio filtrų, Analogue Devices AD1865 keitiklis, AN™ I/V transformatoriai, geresnės detalės (tantaliniai rezistoriai, Black Gate kondensatoriai), išėjimo grandinė su 5687 lempomis ir transformatoriais, suvyniotais ant HiB šerdžių, Audio Note Galahad maitinimo šaltinis su kenotroniniu lygintuvu ir lempiniu stabilizatoriumi. Apdaila: juoda arba sidabrinė.

 

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note DAC 4.1x Balanced

0 €
Audio Note Audio Note DAC 4.1x Balanced Signature

Audio Note DAC 4.1x Balanced Signature

D/A keitiklis be skaitmeninio ir analoginio filtrų, Analogue Devices AD1865 keitiklis, AN™ I/V transformatoriai, geresnės detalės (tantaliniai rezistoriai, Black Gate kondensatoriai), išėjimo grandinė su NOS Telefunken 6463 lempomis ir transformatoriais, suvyniotais ant HiB šerdžių, Audio Note Galahad maitinimo šaltinis su kenotroniniu lygintuvu ir lempiniu stabilizatoriumi. Apdaila: juoda arba sidabrinė.

 

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note DAC 4.1x Balanced Signature

0 €
Audio Note Audio Note DAC 5 Special

Audio Note DAC 5 Special

              

Audio Note Super D/A keitiklis be skaitmeninio ir analoginio filtrų, Analogue Devices AD1865 keitiklis, aukščiausio lygio AN™ I/V transformatoriai, geriausios detalės (tantaliniai rezistoriai, Black Gate kondensatoriai), išėjimo grandinė su NOS Telefunken 6463 lempomis ir transformatoriais, suvyniotais ant 0.1mm AN-Perma 50 double C šerdžių, Audio Note Galahad maitinimo šaltinis su kenotroniniu lygintuvu ir lempiniu stabilizatoriumi. Apdaila: juoda arba sidabrinė.

 

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note DAC 5 Special

0 €
Audio Note Audio Note DAC 5 Signature

Audio Note DAC 5 Signature

Audio Note D/A keitiklis be skaitmeninio ir analoginio filtrų, Analogue Devices AD1865 keitiklis, aukščiausio lygio sidabrine viela suvynioti AN™ I/V transformatoriai, geriausios įmanomos detalės (tantaliniai rezistoriai, Black Gate N, Nx, WKz kondensatoriai), išėjimo grandinė su NOS Telefunken 6463 lempomis ir transformatoriais, suvyniotais sidabrine viela ant 0.1mm AN-Perma 50 double C šerdžių, Audio Note Galahad maitinimo šaltinis su kenotroniniu lygintuvu ir lempiniu stabilizatoriumi. Apdaila: juoda arba sidabrinė.

 

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note DAC 5 Signature

0 €
Audio Note Audio Note The Fifth Element

Audio Note The Fifth Element

         

Audio Note Super D/A keitiklis be skaitmeninio ir analoginio filtrų, Analogue Devices AD1865 keitiklis, aukščiausio lygio sidabrine viela suvynioti AN™ I/V transformatoriai, geriausios įmanomos detalės (tantaliniai rezistoriai, Black Gate N, Nx, WKz kondensatoriai), išėjimo grandinė su NOS Telefunken 6463 lempomis ir transformatoriais, suvyniotais sidabrine viela ant 0.1mm AN-Perma 50 double C šerdžių, išorinis The Fifth Force maitinimo šaltinis su kenotroniniu lygintuvu ir lempiniu stabilizatoriumi, transformatoriais suvyniotais and dvigubų C formos šerdžių. Visas montažas atliktas sidabrine viela ant specialios faneros plokščių. Apdaila: juoda arba sidabrinė.

 

Kainos teirautis telefonu arba el. paštu.

Daugiau informacijos: Audio Note The Fifth Element

0 €