image STEREO KOMPLEKTAI - WHAT HIFI 2019
image
2019 spalis - kaip ir kiekvienais metais, populiariausias britų žurnalas What Hi-Fi? rengia garso-vaizdo aparatūros Oskarais vadinamus geriausių produktų rinkimus. Džiaugiamės, jog nemažai mūsų atstovaujamų gaminių šiemet ir vėl pateko tarp geriausiųjų!
 
 
 
 
 
Cambridge Audio CXA61, Cambridge Audio CXA81
 
 
Namų kino kolonėlių komplektai:
 
 
image CAMBRIDGE AUDIO - CAMBRIDGE AUDIO AX SERIES
              
image

2019 spalis - mūsų saloną pasiekė naujoji Cambridge Audio AX serija!

Penkiasdešimtieji veiklos metai gamintojui buvo ypač produktyvūs : pristatyti ilgus metus kurti ir tobulinti Edge serijos flagmanai (Edge NQ tinklo grotuvas, EDGE A integruotas ir EDGE W galios stiprintuvai), pirmasis pasaulyje Bluetooth aptX HD sąsaja turintis plokštelių grotuvas Alva TT bei ką tik pasirodžiusi AX serija, kuri, Cambridge Audio teigimu, yra solidi įžanga į jų puoselėjamą "Great British Sound". 

Po pritrenkiančiu kainos ir kokybės santykiu pasižyminčiios AX serijos vardu slepiasi šeši garso aparatūros komponentai: AXC25, AXC35 CD grotuvai, AXA25, AXA35 integruoti stiprintuvai bei AXR85 ir AXR100 stereo resyveriai. Visi jie papuošti sidabrine, jau Cambridge Audio "firmine" tapusia, apdaila. O tuo tarpu What HI-FI? penkiomis žvaigždutėmis jau patvirtino, jog geresnį stiprintuvą už AXA35 šioje kainų grupėje surasti bus labai sunku. 

Visa AX serija jau puošia mūsų ekspozicija. Kviečiame užsukti paklausyti! 

 

    

image MONITOR AUDIO - MONITOR AUDIO IA40-3
                   
image
 
 
 
2019 rugsėjis - Monitor Audio savo instaliacinių stiprintuvų asortimentą papildė dar vienu gaminiu - kompaktišku ir universaliu trijų kanalų stiprintuvu IA40-3, aprūpintu analoginiais ir skaitmeniniais įėjimais bei Bluetooth sąsaja ir sukurtu taip, jog komplekte esantys tvirtinimo elementai leistų jį instaliuoti beveik bet kur, o jo konfigūruojama 2 x 60W arba 3 x 40W galia yra pakankama daugeliui kolonėlių ar pasyviam soundbar'ui įgarsinti.
 
Plačiau su panaudojimo galimybėmis galite susipažinti serijoje YouTube klipų.
image WHARFEDALE - WHARFEDALE LINTON
image

 

2019 liepa - Wharfedale Linton jau puošia mūsų ekspoziciją.

Linton - vienas iš labiausiai simbolinių Wharfedale modelių ilgoje, 1934-uosius metus siekiančioje gamintojo istorijoje. Modelis, įkūnijantis novatorišką 60-ųjų, 70-ųjų bei 80-ųjų Wharfedale požiūrį į garso atkūrimo techniką. Pirmą kartą 1965 metais dienos šviesą išvydusios Linton kolonėlės visada buvo gaminamos pagal bekompromisės kokybės ir geros kainos principus.

2019-ųjų versija įkūnija gamintojo meistriškumą, natūralią garso kokybę ir įperkamą kainą bei lieka prie savo šaknų. 

Laukiame visų norinčių paklausyti ir įsigyti šias muzikalias bei itin estetiškai atrodančias kolonėles!

image AUDIOLAB - AUDIOLAB 6000N
              
image

 

2019 birželis - Audiolab pristato reikšmingą pastiprinimą savo 6000-ąjai serijai - 6000N Play tinklo grotuvą. DTS Play-Fi modulį turintis įrenginys itin patogiai leidžia pasiekti visus populiariausius muzikos servisus, internetines radijo stotis, muziką Jūsų serveryje ir pasižymi viskuo, ko galima tikėtis iš tinklo grotuvo. Esame užtikrinti, jog vos 499€ kainuojantis 6000N - rimtas partneris bet kokiai garso sistemai. 

Jau mūsų salone!

             

image STEREO KOMPLEKTAI - HOME CINEMA
              
image

2019 gegužė - visus, besidominčius galimybe įsirengti namų kino salę ar paversti ja savo svetainę, kviečiame užsukti ir susipažinti su šviežiai mūsų salone atnaujintu kambariu, kuriame įrengtas ir solidus 7.2 konfigūracijos namų kino teatras. 

Įspūdingui efektui pasiekti panaudojome vienus geriausių mūsų siūlomų prekės ženklų gaminių: Anthem MRX 1120 namų kino resyverį, septynias Cabasse įmontuojamas kolonėles, 4K raiškos Sony projektorių ir Blu-ray grotuvą bei dvi galingas Martin Logan 1500X žemų dažnių kolonėles, o geriausiai vaizdo kokybei pasiekti panaudotas specialus, 380 cm įstrižainės Projecta ekranas. 

 

 

image CAMBRIDGE AUDIO - CA ALVA TT
              
image

2019 balandis - pirmasis pasaulyje Bluetooth aptX HD sąsają turintis plokštelių grotuvas Alva TT jau puošia ir mūsų ekspoziciją!

Direct-Drive pavarą turintis Alva TT sukomplektuotas su MC tipo galvute, kuriai kompaniją palaiko įmontuotas korekcinis stiprintuvas bei preciziškas tonarmas. 

Rezultatą puikiais balais jau spėjo įvertinti daugiau nei dešimt pasaulyje žinomų apžvalgininkų, tad kviečiame tai padaryti ir jus!

image CABASSE - CABASSE THE PEARL
image

 

2018 lapkritis - vieni pirmųjų pasaulyje gavome naująjį Cabasse gaminį - įspūdingo dizaino ir garso The Pearl.

Šios apvalios belaidės kolonėlės savyje talpina ir tinklo grotuvą, ir galingus stiprintuvus, tad jokių papildomų dėžučių su laidais! Pora The Pearl gali užpildyti sodriu ir, kai reikia, galingu garsu ir didelę patalpą. Užsukite paklausyti!

image GRADO - GRADO GW100
         
image

2018 lapkritis - mūsų saloną pasiekė ilgai lauktos Grado GW100 ausinės.

Pirmas, tačiau tvirtas legendinio amerikiečių ausinių gamintojo Grado žingsnis į bevielių ausinių rinką. GW100 - pirmosios pasaulyje bevielės atviro tipo ausinės. Šiuolaikinis funkcionalumas be kompromisų suderintas su ypač pasaulyje vertinamu, klasikiniu Grado ausinių skambesiu. 

Ypač lengvas ir patogus korpusas savyje talpina iki 15 valandų tarnaujančią bateriją, mikrofoną bei iki 0.1dB tarpusavyje suderintus Grado gamybos garsiakalbius.

image QUAD - QUAD ERA1
         
image

 

2018 rugpjūtis - salono ausinių asortimentą papildė nuo 1936 gyvuojančio legendinio britų gamintojo kūrinys - QUAD ERA 1.

QUAD šiose atviro tipo planarinėse ausinėse suderino už žmogaus plauką plonesnes, plokščias garsiakalbių membranas su preciziškai išdėstytais magnetais. Rezultatas - garsiosioms QUAD elektrostatinėms  kolonėlėms ypač artimas, tikslus ir tikroviškas garsas.